fbpx

Fransa’da Eğitim

Fransa'da Eğitim

Fransızca dil kursunu Fransa’da tamamlamak istemez misiniz? 33 ülkede resmi dil olarak kabul edilen Fransızca yaygın olarak kullanılan bir yabancı dildir. Fransa’da eğitim alarak yaygın olarak kullanılan Fransızcayı ana diliniz gibi konuşabilirsiniz. Yabancı dili konuşulduğu ülkede öğrenmenin avantajlı olduğunu belirtmek isteriz. Fransızca dil kursunda alacağınız temel seviyede eğitimi geliştirmek amaçlı olarak Fransa’ya giderek geliştirebilirsiniz. Fransızcayı öğrenirken dil öğrenimini tamamlamanın yanı sıra Fransızların yaşam tarzını, konuşma aksanını ve daha birçok özelliğini de öğrenmiş oluyorsunuz. Fransa’da eğitim alarak tüm bu özellikleri gezerek öğrenebilirsiniz. TEOL dil kursu olarak Fransa eğitim programımızda amacımız sizlerin Fransızcayı konuşulduğu yerde pekiştirmenizi sağlamaktadır. TEOL dil kursunda almış olduğunuz Fransızca dil kursunu, Fransa’da eğitim ile tamamlayarak Fransızcayı tam anlamıyla konuşabilmenizi ve kendinizi ifade edebilmenizi hedefliyoruz. Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle Fransa’nın güneydoğusunda yer alan Côte D ‘Azur bölgesinde eğitim almanızı sağlıyoruz.

Fransızca Dil Eğitim Okulumuz;

Côte D ‘Azur bölgesinde Nice’da bulunan Fransızca dil kursumuz Notre Dame Katedrali’nden birkaç dakikalık yürüme mesafesine sahiptir. Tren ve otobüs istasyonlarına yakın olması sebebiyle ulaşım Fransızca dil okulunun ulaşım sorunu bulunmaz. Akdeniz’e kıyısı olan Côte D ‘Azur bölgesinde derslerden sıkıldığınız zamanlarda 10 dakikada kumsala ulaşarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Fransa’da eğitim alan öğrencilerimizin konforlu bir şekilde eğitimlerini tamamlaması için Fransızca dil kursumuzda tüm imkânlar sunulmaktadır. Donanımlı sınıflar, her odada klima imkanı, ücretsiz internet erişimi ve oyun salonlarıyla Fransızca eğitimi almalarını sağlıyoruz. Nice’deki okulumuzun sınıf mevcudu 12 öğrenci ile sınırlandırılır. Bazilika Notre Dame’dan tren istasyonundan ve otobüs istasyonundan sadece birkaç dakikalık uzaklıktadır.

Fransa Dil Okulu Bilgileri

Nice’de bulunan dil okulumuz da Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle eğitim alabilirsiniz. Dil okulu hakkında detaylı bilgi almanız için http://www.sprachcaffe.com/turkish/study_abroad/language_schools/nice/main.htm ziyaret edebilirsiniz.

TEOL Dil Kursunda Fransızca Eğitim Fırsatı

Fransızca eğitiminizde Türkiye’de 7 aylık 3 seviyede (A1+A2+B1) Fransızca kursu aldıktan sonra Fransızca eğitiminizi 15 Günlük Fransızca eğitimi ile tamamlayın. Fransızca eğitimi + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır.

Sizde Fransızca kursunuzu Fransa’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Fransa'da Yabancı Dil, İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

  

Öğrenci Yorumları

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]

Fransa'da Eğitim için Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler