fbpx

Fransa’da Eğitim

Yabancı dili konuşulduğu ülkede öğrenmenin avantajlı olduğunu belirtmek isteriz. Fransızca dil kursunda alacağınız temel seviyede eğitimi geliştirmek amaçlı olarak Fransa’ya giderek geliştirebilirsiniz. Fransızcayı öğrenirken dil öğrenimini tamamlamanın yanı sıra Fransızların yaşam tarzını, konuşma aksanını ve daha birçok özelliğini de öğrenmiş oluyorsunuz. Fransa’da eğitim alarak tüm bu özellikleri gezerek öğrenebilirsiniz. TEOL dil kursu olarak Fransa eğitim programımızda amacımız sizlerin Fransızcayı konuşulduğu yerde pekiştirmenizi sağlamaktadır. TEOL dil kursunda almış olduğunuz Fransızca dil kursunu, Fransa’da eğitim ile tamamlayarak Fransızcayı tam anlamıyla konuşabilmenizi ve kendinizi ifade edebilmenizi hedefliyoruz. Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle Fransa’nın güneydoğusunda yer alan Côte D ‘Azur bölgesinde eğitim almanızı sağlıyoruz.

Paris

Fransa’nın başkenti olan Paris şehrinde yabancıl dil eğitiminizi geliştirirken aynı zamanda Eyfel Kulesi, , Louvre Müzesi  Şenzelize gibi Paris’in meşhur yerlerinide gezme fırsatını yakayacaksınız.

Nice

Fransanın  deniz ile doğa ile iç içe bulunduğu Paris’ten sonra en çok ziyaret edilen 2.ülkesi olarak bilinen sahil kentinde dil eğitimi alma fırsatını yakalayacaksınız.

Fransızca Dil Eğitim Okulumuz
Côte D ‘Azur bölgesinde Nice’da bulunan Fransızca dil kursumuz Notre Dame Katedrali’nden birkaç dakikalık yürüme mesafesine sahiptir. Tren ve otobüs istasyonlarına yakın olması sebebiyle ulaşım Fransızca dil okulunun ulaşım sorunu bulunmaz. Akdeniz’e kıyısı olan Côte D ‘Azur bölgesinde derslerden sıkıldığınız zamanlarda 10 dakikada kumsala ulaşarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Fransa’da eğitim alan öğrencilerimizin konforlu bir şekilde eğitimlerini tamamlaması için Fransızca dil kursumuzda tüm imkânlar sunulmaktadır
Fransa Dil Okulu Bilgileri
Nice’de bulunan dil okulumuz da Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle eğitim alabilirsiniz. Dil okulu hakkında detaylı bilgi almanız için http://www.sprachcaffe.com/turkish/study_abroad/language_schools/nice/main.htm ziyaret edebilirsiniz.
TEOL Dil Kursunda Fransızca Eğitim Fırsatı
Fransızca eğitiminizde Türkiye’de 7 aylık 3 seviyede (A1+A2+B1) Fransızca kursu aldıktan sonra Fransızca eğitiminizi 15 Günlük Fransızca eğitimi ile tamamlayın. Fransızca eğitimi + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır. Sizde Fransızca kursunuzu Fransa’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Previous slide
Next slide

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız