fbpx

Bir Yaz'da Konuş Kampanyamız

Yaz mevsiminin sıcak günlerinde, dil becerilerinizi geliştirmek ve kendinizi ifade etme yeteneklerinizi katlamak için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz! “Bir Yaz’da Konuş” kampanyasıyla dil okulumuzda şimdi muhteşem bir indirimle buluşabilirsiniz!

Bu kampanya ile amacımız, yaz aylarını keyifle geçirirken aynı zamanda dil öğrenme yolculuğunuzu hızlandırmak. İşte size sunulan avantajlarla dolu 3 aylık bir programı %50 indirimle sizlere sunuyoruz! Hem ekonomik hem de kaliteli bir dil eğitimi alarak hayatınıza yepyeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

  • İndirimli Fırsatlar

    Kampanya kapsamında, dil eğitimi programlarımızda %50 indirim uygulanacak. Bu, sadece bütçenize dost bir seçenek sunmakla kalmayacak, aynı zamanda kaliteli bir dil eğitimi almanın da mümkün olduğunu gösteriyor.

  • 3 Ay, 3 Program

    Kampanyamızda, 3 aylık bir süre boyunca dil öğrenme yolculuğunuzda sizlere eşlik edecek olan 3 program sunuyoruz. Bu programlar sayesinde hem yeni bir dil öğrenebilir, hem de mevcut dil becerilerinizi daha da geliştirebilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz dil veya dilleri seçme özgürlüğü tamamen size ait!

  • Esnek Program Düzeni

    Kampanyamızda, size esneklik sunmak için programlarımızı yaz aylarına özel olarak düzenledik. Tatil planlarınızı veya diğer yaz etkinliklerinizi göz önünde bulundurarak dilediğiniz programı seçebilirsiniz. Esnek saatler ve seçeneklerle dil eğitimi almanın keyfini çıkarabileceksiniz.

TEOL Dil okullarımız, uzman ve deneyimli eğitmen kadrosuyla, interaktif dersler ve pratik etkinliklerle size en iyi eğitimi sunmak için hazır! “Bir Yaz’da Konuş” kampanyasıyla kendinizi dil öğrenme yolculuğunda ödüllendirin ve bir adım öne geçin. İş ve kariyer fırsatlarınızı artırırken, dünya üzerindeki yeni arkadaşlıklar ve kültürlerle de tanışma şansı yakalayacaksınız.

Kampanyamız Sona Ermiştir

Diğer Kampanyalarımız

Sizi Arayalım!

Tüm Şubeler

Başarı Garantisi

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız