fbpx

Başarı Garantisi

Okullarımızda uluslararası standartlarda eğitim alarak her alanda fark yaratmak ve başarısını garantilemek isteyen öğrencilerimiz; ana dersler ve yetenek derslerine zamanında, aktif olarak katılmalı ve düzenli olarak pratik yapmalıdır. Kurumumuzda derslere katılım tam olan, akademik yetenek derslerine tam katılan ödev ve sorumluluk detaylarımızı tam olarak yerine getiren öğrencilerimizin bir üst kura geçememesi durumunda kur tekrarı hakkı verilecektir.

Uluslararası Sertifika ve Sınavlar

Kurumumuzda  , Sınavlarına yönelik programlar uygulanmaktadır. Bu sınavlara yönelik eğitim alan öğrencilerimiz girdikleri sınavlarda başarılı olmakta( istedikleri notu almakta), başarısız oldukları takdirde ise ücretsiz tekrar hakkı kazanmaktadırlar.  ve TOEFL sınavlarının YÖK tarafından YDS ile eşdeğerliklerinin kabul edilmesiyle bu sınavlar günümüzde daha popüler hale gelmiştir.

Akıllı Tahta

Sınıflarda kullandığımız Promethean Akıllı tahtalar, dijital animasyonel eğitimin öğrenmede en üst düzey verimlilikle kullanılmasına yardımcı oluyor. Bu tahtalarla beraber sınıflarda interneti, videoları,  belgeleri ve flash uygulamalarını birer öğretim materyaline çevirmek çok kolay. Ayrıca eğitimi eğlenceli kılan akıllı tahtalar sayesinde öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan sunumları sınıfta kullanabiliyoruz.  Öğrenciler tahtadaki çalışmaları kalem ya da klavye yoluyla yaparak hem öğretime katılıyorlar hem de daha kalıcı öğreniyorlar.

İnteraktif Animasyonel Sistem

Sınıf içerisinde birden fazla duyuya hitap edebiliyor, herkesin öğrenme şekline uygun bir şekilde eğitim verebiliyoruz. Dersleri ilgi çekici kılmayı hedefleyen interaktif uygulamalar da öğrenciyi öğrenme sürecine dahil ederek eğitimin daha faydalı ve etkili olmasını sağlamakta. İnternet üzerinden izlenen videoların üzerinde dahi oynama yapılabilmesi, öğrenme çeşitliliği açısından seçenek sayısını, dolayısıyla farklı öğrenme türlerine hitap etme yetisini en üst düzeye çıkarma hedefine yönelik yapılan çalışmalara sadece bir örnektir. Ders içerisinde bir dil öğrenirken sahip olunması gereken temel 4 becerinin, yani Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma her birine zaman ayırarak öğrenciyi hedef dilde her anlamda iletişim kurabilecek düzeye getirmek hedeflenir.

Sistemli Rapor Ve Takip (LMS)

LMS (Learning Management System) programı yardımıyla öğrencilerimizi sadece fiziki olarak sınıfta değil aynı zamanda internet üzerinden oluşturduğumuz sınıflarda da düzenli takip edebiliyoruz. Bu çevrimiçi program yardımıyla öğrencilere ödev gönderme, mesaj yollama, öğrencilerin ödevlerini kontrol edebilme ya da dosya veya link paylaşımı mümkün. Öğretmeni aynı zamanda “coach” olarak da gören öğrenciler, onlarla daha yakından iletişim kurma imkanına sahipler

Web Dershane ve Online Eğitim

Öğrencilerimiz bütün derslere internet üzerinden dizüstü, tablet bilgisayarlarıyla ya da akıllı telefonlarıyla katılabilmektedirler. Öğrenciler tahtada görüntülenen her şeyi görebilir ve sınıftaki her şeyi duyabilirler. Buna ek olarak sınıftakiler de uzaktan bağlananları duyabilirler. Ayrıca öğretmenin kontrolünde derse uzaktan bağlanan kişiler fare ve klavyenin kontrolünü alıp, ders işlenirken alıştırmaları çözebilir ve derse katılabilirler. Derslerde kaydedilen videolar seviyelere göre sınıflandırılıp internet sitesinden yayınlanmaktadır. Böylece kuruma gelmeden de ders videolarını izleme imkanına sahipsiniz.

Sizi Arayalım!

Tüm Şubeler

Başarı Garantisi

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız