fbpx

Eskişehir Üniversite Yabancı Dil Okulu

Eskişehir TEOL üniversite dil kursumuzda vermiş olduğumuz yabancı dil eğitimlerinde sizlere İngilizce kursu, Almanca kursu, Fransızca kursu, Arapça kursu ve Rusça kursunun yanı sıra İtalyanca kursu, Felemenkçe kursu, Arapça kursu, Farsça kursu eğitimleri de verilmektedir. Üniversitede eğitim alan öğrencilerin kendilerini geliştirmek amaçlı en az bir yabancı dil eğitimi almaları kariyer hedefleri için olumlu katkı sağlayacaktır. Muğla yabancı dil kurslarında almış olduğunuz eğitimlerde sizler uzman eğitim kadrosuyla hizmet veren TEOL yabancı dil kurslarında Türk ve yabancı eğitmenler ders vermektedir. Almış olduğunuz yabancı dil kursunda kendinizi geliştirmek ve konuşma pratiği yapmak için yabancı öğretmenlerden destek alabilirsiniz. Eskişehir yabancı dil kurs fiyatlarımız seçtiğiniz yabancı dil programına ve seviyeye göre değişiklik göstermektedir.

Eskişehir’in En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

Eskişehir üniversite dil okulumuz ile kariyer hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Eskişehir üniversitesine yakın konumda bulunan dil okulu şubemizden eğitim alarak yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Okul derslerinize yardımcı olmak ve kendinize iyi bir gelecek inşa etmek için Eskişehir dil kurslarımıza gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Eskişehir dil okulumuzda vermiş olduğumuz eğitim sınıflarımızda gelişmiş ders materyallerini kullanarak sizlerin öğrenim sürecini hızlandırmaktayız. Yabancı eğitmenler eşliğinde teorik olarak öğrendiklerinizi pratiğe dökerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Eskişehir dil kursumuzda vermiş olduğumuz uluslararası sertifika programları ve eğitimleriyle kariyer hedefleriniz için katkıda bulunuyoruz. Dil eğitimlerinizi bir düzen ve disiplin içerisinde yürütebilmeniz için eğitmenlerimiz LMS (Learning Management System) ile internet üzerinden öğrenci takibini sağlayarak gelişimlerini izlemektedir. Eskişehir dil kursundan eğitim alan öğrencilerimiz öğretmenler ile rahat bir şekilde iletişim kurabilir ve soru sorabilir. Eskişehir üniversite şubesi dil kursumuzda hazırlık sınıfı muafiyet sınavı eğitimimiz ile bir yıllık hazırlık sınavını başarıyla geçerek birinci sınıfa başlayabilirsiniz. Eskişehir dil kurs fiyatlarımızı minimum seviyeye indirgeyerek isteyen tüm öğrencilerin rahatlıkla eğitim alabilmelerini sağlamaktayız.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Kültürel Zenginlik.

İngilizce, İngilizce kültürünü daha derinlemesine keşfetmek ve anlamak için kapıları açar. İngiliz edebiyatı, felsefesi ve sanatı dünya genelinde etkili olmuştur.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi’nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Öğrenci Yorumları

Eskişehir Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Yenibağlar Mah. Üniveriste Cad. Ünverdi Plaza No:65/1 TEPEBAŞI/ ESKİŞEHİR

Email

eskisehir@teol.com.tr

Harita'da Teol

Şube Fotoğraflarımız

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

Eskişehir Odunpazarı Skill Programı