fbpx

Erzurum Yabancı Dil Okulu

Erzurum dil kursumuzda sizlere İngilizce kursu, Rusça kursu, Almanca kursu başta olmak üzere Fransızca kursu, Arapça kursu ve diğer yabancı dil eğitimlerini sizlere sunmaktayız. Erzurum İngilizce kursu programlarımız her zaman en çok tercih edilen programlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden En iyi İngilizce Kursu Erzurum arayışlarında TEOL olarak tercih edilmek ve sizlerin eğitimlerine destek vermek ilk hedefimiz olmaktadır. Erzurum yabancı dil kurslarımızda almış olduğunuz İngilizce kursu, Almanca kursu veya İspanyolca kursu fark etmeksizin her program için farklı müfredat ve metotlar uygulanır. Erzurum dil kursunda yetişkin dil eğitimlerinin yanı sıra çocuklar için İngilizce kursu ve yabancı dil kursu programlarımız da bulunmaktadır. Yabancı dil kursları kampanyalarımız da bulunan Erzurum’da almış olduğunuz eğitimin yanında ücretsiz olarak size sunulan Londra’da eğitim kampanyasından yararlanabilirsiniz. Erzurum dil okulu şubemiz için de geçerli olan 6 seviye 720 saat İngilizce kursunda 15 gün Londra’da eğitim, konaklama ve uçak biletleri içinde olan hediye kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Erzurum’un En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

TEOL Erzurum dil okulu olarak yabancı dil eğitimlerinde sizlere kaliteli ve avantajlı hizmetler sunmaktayız. Yabancı dil öğreniminin avantaj sağladığı günümüzde ek olarak bir dil öğrenmek artık zorunluluk haline geldi. Dil okulumuzda aldığınız eğitimlerden en iyi şekilde yararlanmanız için sınıflarımızda teknolojik materyaller kullanarak öğreniminizi hızlandırıyoruz. Erzurum yabancı dil kurslarında almış olduğunuz dersler LMS sistemi üzerinden online takip edilerek eğitmenlerimiz tarafından gelişim süreciniz izlenmektedir. LMS programıyla öğretmenleriniz ile konuşabilir ve verilen ödevleri istediğiniz zaman istediğiniz yerden takip edebilirsiniz. Erzurum yabancı dil okulumuzda sizlere dil öğrenim programlarının yanı sıra hazırlık kurslarında muafiyet dil kursları, TOEFL-IELTS Yabancı dil kursları ve YDS kursları başta olmak üzere yabancı dil eğitimine dair birçok alanda sizlere destek vermekteyiz.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Kültürel Zenginlik.

İngilizce, İngilizce kültürünü daha derinlemesine keşfetmek ve anlamak için kapıları açar. İngiliz edebiyatı, felsefesi ve sanatı dünya genelinde etkili olmuştur.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi’nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Öğrenci Yorumları

Erzurum Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Saraybosna Cad. No:20 Samsun İş Merkezi Kat 1 ve 2 Merkez / Erzurum

Email

erzurum@teol.com.tr

Harita'da Teol

Şube Fotoğraflarımız

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

Erzurum Skill Programı