fbpx

Tarihi ve turistik bakımından 60 milyon insan

tarafından konuşulabilen İtalyancayı sizde aktif

olarak konuşabilirsiniz. İtalyanca kursu ile

dil öğrenimi için ilk adımı atabilirsiniz.

İtalyanca Kursu

Tarihi ve turistik bakımından 60 milyon insan tarafından konuşulabilen İtalyancayı sizde aktif olarak konuşabilirsiniz. İtalyanca kursu ile dil öğrenimi için ilk adımı atabilirsiniz. TEOL dil okulları olarak almış olduğunuz İtalyanca eğitiminde sizlere yabancı öğretmenler ve Türk öğretmenler ile eğitim verilmektedir. Size profesyonel eğitimciler ile ders almanızı sağlayan TEOL dil kursu, İtalyancayı etkin ve akıcı bir şekilde konuşabilmenizi hedeflemektedir. İtalyanca kursu aldığınız derslikleri teknolojik ekipmanlar ile donatarak öğrenim süreciniz hızlandırılmaktadır. Görsel materyaller ve interaktif eğitim sistemini benimseyen TEOL dil kursu sizlerin İtalyanca kursundan en yüksek verimi elde etmenizi sağlamaktadır. Öğrencinin istek ve gayreti ile doğru orantılı olarak İtalyancayı en kısa sürede öğrenmeniz amaçlanmaktadır. İtalyanca kursu sonunda sizlerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme yetilerine sahip olarak kursu bitirmenizi hedefliyoruz. İtalyanca kursları ders müfredatımız özel olarak hazırlanmış olup başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar üç aşamada gerçekleşmektedir.

3 Seviyede İtalyanca Kursu

1.Seviye İtalyanca Kursu – Başlangıç Seviyesi(A1-A2)

Başlangıç seviyesi İtalyanca kursunda temel alınan kıstas öğrenciye kendini kısaca tanıtma, basit açıklamaları anlama ve kısa cevaplar verebilme yetisi kazandırmaktır.

2.Seviye İtalyanca Kursu – Orta seviye(B1-B2)

Orta seviye İtalyanca kursunu tamamlayan öğrencilerimiz kendi fikir ve deneyimlerini ayrıntıya girmeden aktarabilecektir. Kişisel mektup ve kısa metinler yazabilecek ve çeşitli konularda telefon görüşmeleri yapabilecektir.

3.Seviye İtalyanca Kursu – İleri seviye(C1-C2)

İleri düzey İtalyanca kursunda öğrenci kültürel metin ve yazışmaları kolayca algılayabilecek, analiz edebilecek ve görüşlerini rahatça ifade edebilecektir. İtalyanlarla akıcı bir şekilde tartışabilecek ve kendi tezlerini savunabilecektir.

Neden TEOL Dil Okulların'da İtalyanca Kursu Tercih Etmeliyim ?​

 
Kültürel Zenginlik ve Tarih

İtalyanca öğrenmek, İtalyan kültürüne ve tarihine daha derinlemesine bir bakış sunar. Almanca ise zengin bir kültüre ve tarihe sahip olan Almanya, Avusturya ve İsviçre gibi ülkelerin dilidir. Her iki dil de kendi benzersiz geçmişleri ve kültürel mirasıyla tanınmaktadır.

 
Turistik Deneyim

İtalyanca konuşulan bölgelerde seyahat etmek, İtalyan kültürünü daha iyi anlamanıza ve yerel halkla etkileşimde bulunmanıza yardımcı olabilir. Almanca bilmek, Almanya'nın yanı sıra Almanca konuşulan diğer ülkelerde seyahat etmeyi kolaylaştırabilir.

 
İş Fırsatları ve Ticaret

İtalyanca ve Almanca, iş dünyasında çeşitli fırsatlar sunabilir. Özellikle Almanya, ekonomisiyle ve iş olanaklarıyla bilinirken, İtalya da sanat, moda ve tasarım gibi sektörlerde kendine özgü bir çekiciliğe sahiptir.

 
Gastronomik Deneyim

İtalyanca, dünya mutfağının önemli bir parçası olan İtalyan yemek kültürünü daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Almanca konuşulan ülkelerde ise Alman mutfağını keşfetmek mümkündür.

 
Dil Çeşitliliği ve İletişim Becerileri

İtalyanca ve Almanca öğrenmek, dil becerilerinizi çeşitlendirecek ve uluslararası iletişimde size avantaj sağlayacaktır. Farklı dil becerileri, kişisel ve profesyonel bağlamda daha geniş bir iletişim ağı oluşturmanıza yardımcı olabilir.

 
Edebiyat ve Sanat

İtalyanca edebiyat ve sanat dünyasında önemli bir rol oynamıştır. İtalyanca ile İtalyan edebiyatı ve sanatı, Almanca ile de Alman edebiyatı ve sanatı keşfedilebilir.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız