fbpx

Fasta Eğitim

Fas'ta Eğitim

Fas yurtdışı eğitim programı kapsamında Arapça dil öğrenimini tamamlamak ister misiniz? Fas’ın tarih kokan sokaklarında dolaşırken aynı zamanda yabancı dil eğitiminizi de tamamlayabilirsiniz. Arapça dil eğitiminizi Arapçanın resmi bir dil olarak kabul edildiği Fas’ta geliştirmek istemez misiniz? Arapça dil kursunu Türkiye’de tamamladıktan sonra Fas’ta sizin için ayarlanmış olan Fas dil okulunda eğitim alabilirsiniz. TEOL dil kursu Fas’ta eğitim faaliyetlerinizi devam ettirmeniz ve Arapçaya hâkim olmanız için sizlere uygun fırsatlar sunmaktadır. Rahatlıkla gezebileceğiniz ve gezerken Arapçanızı geliştirebileceğiniz bir ortamda eğlenceli bir dil öğrenim süreci geçirebilirsiniz. Başlangıç seviyesi, orta ve ileri düzey olmak üzere her seviyede kendinizi geliştirmeniz için TEOL sizlere Fas’ta dil eğitimi alma imkânı sunuyor. Arapça dil kursunu alan öğrencilerimiz için kaçırılmayacak fırsatlar ve imkânlar sunan TEOL dil kursunu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Farsça, Arapça Dil Eğitim Okulumuz;

https://www.sprachcaffe.com/turkish/study_abroad/language_schools/rabat/main.htm

TEOL Dil Kursunda Farsça, Arapça Eğitim Fırsatı

Arapça dil eğitimini tamamlamanız için sizlere uygun fiyatlar ile hizmet sağlamaktayız. 3 seviye Arapça dil kursu alan öğrencilerimiz için 1 haftalık Fas eğitimini hediye ediyoruz. Arapça dil kursunda belirli bir seviyeye geldikten sonra Arapçayı geliştirmek ve kültürünü öğrenmek için Fas’ta eğitim alabilirsiniz. 1 haftalık Fas eğitiminde konaklama ve uçak biletleriniz TEOL dil kursu tarafından karşılanmaktadır. Fas’ta eğitim için gerekli detayları ücretsiz danışma hattımızdan veya şubelerimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Neden Fas'ta Yabancı Dil, İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category="-1" layout="tmls_slider" style="style2" image_size="large_image" image_radius="large_radius" text_font_family="" text_font_color="#777777" text_font_size="14px" name_font_family="" name_font_color="#777777" neme_font_size="15px" neme_font_weight="bold" position_font_family="" position_font_color="#777777" position_font_size="12px" order_by="rand" order="DESC" auto_play="true" pause_on_hover="false" next_prev_visibility="tmls_visible" next_prev_radius="large_radius" next_prev_position="" scroll_duration="500" pause_duration="9000" ]

Fas'ta Eğitim için Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler