fbpx

Fas’ta Eğitim

Arapça dil eğitiminizi Arapçanın resmi bir dil olarak kabul edildiği Fas’ta geliştirmek istemez misiniz? Arapça dil kursunu Türkiye’de tamamladıktan sonra Fas’ta sizin için ayarlanmış olan Fas dil okulunda eğitim alabilirsiniz. TEOL dil kursu Fas’ta eğitim faaliyetlerinizi devam ettirmeniz ve Arapçaya hâkim olmanız için sizlere uygun fırsatlar sunmaktadır. Rahatlıkla gezebileceğiniz ve gezerken Arapçanızı geliştirebileceğiniz bir ortamda eğlenceli bir dil öğrenim süreci geçirebilirsiniz. Başlangıç seviyesi, orta ve ileri düzey olmak üzere her seviyede kendinizi geliştirmeniz için TEOL sizlere Fas’ta dil eğitimi alma imkânı sunuyor. Arapça dil kursunu alan öğrencilerimiz için kaçırılmayacak fırsatlar ve imkânlar sunan TEOL dil kursunu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

TEOL Dil Kursunda Farsça, Arapça Eğitim Fırsatı

Arapça dil eğitimini tamamlamanız için sizlere uygun fiyatlar ile hizmet sağlamaktayız. 3 seviye Arapça dil kursu alan öğrencilerimiz için 1 haftalık Fas eğitimini hediye ediyoruz. Arapça dil kursunda belirli bir seviyeye geldikten sonra Arapçayı geliştirmek ve kültürünü öğrenmek için Fas’ta eğitim alabilirsiniz. 1 haftalık Fas eğitiminde konaklama ve uçak biletleriniz TEOL dil kursu tarafından karşılanmaktadır. Fas’ta eğitim için gerekli detayları ücretsiz danışma hattımızdan veya şubelerimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız