fbpx

Beylikdüzü Yabancı Dil Okulu

Yabancı dil eğitimlerinde İstanbul Beylikdüzü dil kursumuzda en çok İngilizce dil kursu, Almanca dil kursu, Rusça dil kursu programları talep edilmektedir. Bunların yanı sıra dil kurslarımızda sizlere İtalyanca dil kursu, İspanyolca dil kursu, Arapça dil kursu, Farsça dil kursu, Felemenkçe dil kursu eğitimlerini de sunmaktayız. Beylikdüzü İngilizce kurslarında sizlere yabancı öğretmenler ve Türk eğitmenlerle ders vermekteyiz. Yabancı öğretmenler ile kurs almanızın en büyük avantajı derslerde öğrendiğiniz bilgileri pratikte konuşarak bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Yabancı dil kursu eğitimleri sonunda hedeflediğiniz dilde okur, yazar ve konuşur hale gelmenizi sağlamaktır.

Beylikdüzü’nün En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

Beylikdüzü dil okulumuzda yabancı dil eğitimleri başta olmak üzere yurtdışı eğitimleri, Uluslararası sertifika programları ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. En iyisi olmayı hedefleyen TEOL dil okulumuz beylikdüzü dil kursunda vermiş olduğu eğitim sınıflarında görsel materyaller, animasyonel eğitim sistemiyle hafıza tekniklerini kullanmaktadır. Beylikdüzü dil kursları kapsamında alacağınız yabancı dil kurslarını daha iyi kavramanız ve öğreniminizi hızlandırmak için görsel zekânın kullanılması gereklidir. Beylikdüzü dil okullarında eğitim alan tüm öğrencilerimiz LMS (Learning Management System) üzerinden eğitmenler tarafından takip edilmektedir. Öğrencinin dersleri, ödevleri vb. tüm çalışmaları online olarak takip edilerek gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır. TEOL Beylikdüzü yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim programları, YDS kursu ve üniversite hazırlık muafiyet kursları, online İngilizce kursu, kurumsal yabancı dil eğitimi gibi birçok dil programında uzman eğitmenlerle hizmet vermektedir.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Kültürel Zenginlik.

İngilizce, İngilizce kültürünü daha derinlemesine keşfetmek ve anlamak için kapıları açar. İngiliz edebiyatı, felsefesi ve sanatı dünya genelinde etkili olmuştur.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi’nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Öğrenci Yorumları

Beylikdüzü Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Cumhuriyet Mah. Gürpınar Yolu Cad. KELEŞ PLAZA No:2 Kat2 No:21 Beykent / Beylikdüzü / İstanbul

Email

beylikduzu@teol.com.tr

Harita'da Teol

Şube Fotoğraflarımız

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

Beylikdüzü Skill Programı