fbpx

Çocuklar İçin İngilizce Kursları

STARTER (TEMEL SEVİYE) Çocuklar için İngilizce Kursu

Çocuk programlarında bu düzeyde ilköğretim 2-3-4-5. Sınıfların öğrencileri alınır.Program okul dönemi sürer.Yaz dönemi bu program aktive edilerek daha da iyi kullanarak kavrama uygulama yaşanır.Bu düzeyde öğrencilere dil bilgisinin temel bilgileri, temel cümlelerdeki kullanılacak kelimeler öğretilir.Bu düzeyde de öğretim duyma,yazma ,okuma ve telaffuz çalışmasıyla yapılır.

MOVER (ORTA SEVİYE)Çocuklar için İngilizce Kursu

Çocuk programlarında bu düzeye ilk öğretim 2-3-4-5 . sınıfların TEOL’e ikinci yıl devam eden ve ilk öğretim 5-6-7-8. Sınıfların öğrencileri alınır.Program okul dönemi sürer. .Yaz dönemi bu program aktivite edilerek daha da iyi kullanarak kavrama uygulama yaşanır.Bu düzeyde öğrencilere dil bilgisinin orta bilgileri,orta düzey cümlelerdeki kullanılacak kelimeler öğretilir.Öğrenci okuma, yazma,konuşma ve duyduğunu anlama çalışmaları yapabilmektedir.

FLYER (İLERİ SEVİYE) Çocuklar için İngilizce Kursu

Çocuk programlarında bu düzeye ilk öğretim 2-3-4-5 . sınıfların TEOL’e üçüncü yıl devam eden ve ilk öğretim 5-6-7-8. sınıfların TEOL’e ikinci yıl devam eden öğrencileri alınır.Program okul dönemi sürer.Yaz dönemi bu program aktive edilerek daha da iyi kullanarak kavrama-uygulama yaşanır.

Çoçuklar için ingilizce kurslarımız

çocuğunuz için yeni veya ikinci bir yabancı dil öğrenmesinin yanı sıra, okul derslerine destek vermek ve kişisel gelişimi için oluşturulmuştur. Çocuklar için ingilizce kurs programlarımız da; gençlere yönelik okullarında kullanılmak üzere dil programları geliştirme hedefindedir.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız