fbpx

ÜNİVERSİTE HAYALLERİNİZİ TEOL DİL OKULLARI FARKI, KALİTESİ VE TECRÜBESİ İLE GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜN

YKS Dil YDT (Yükseköğretim Kurumları Sınavı Yabancı Dil Testi) ağırlıklı olarak dil puanı ile öğrenci alan yükseköğretim programlarına girmek isteyen öğrencilerimizin seçilmesi ve üniversitelere yerleştirilmesi amacı ile ÖSYM tarafından düzenlenmekte olan bir sınavdır. YKS Dil-YDT (Yükseköğretim Kurumları Sınavı Yabancı Dil Testi) her yıl ÖSYM tarafından belirlenen tarihlerde yapılmaktadır. YKS Dil YDT (Yükseköğretim Kurumları Sınavı Yabancı Dil Testi) sınavı tek oturumda uygulanarak toplam 80 sorudan oluşmakta ve 120 dakika sürmektedir.

TEOL DİL OKULLARINDA YKS DİL YDT KURSU İLE ÜNİVERSİTELİ OLUN

Teol Dil Okulları olarak YKS DİL YDT kursu eğitiminde ÖZELLİKLE sınav sistemine uygun en iyi YKS DİL Kursu ders programı içeriğimiz ile öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.

Yeni sınav sistemine birebir uyumlu özenle seçmiş olduğumuz kaynaklarımız, ücretsiz deneme sınavlarımız ve yoğun konu tarama testlerimiz ile okuma-anlama, test çözümü, gramer desteği ve kelime çalışmaları ile öğrencilerimize EN İYİ YKS DİL Eğitimini sunmaktayız.

Siz değerli öğrencilerimize 35 haftalık YKS DİL eğitimlerimiz süresince haftalık 9 saat toplam 315 saat YKS DİL YDT sınavına yönelik eğitim vermekteyiz. Bu eğitimlerimizde soru türlerine göre sınav stratejileri, yoğun denemeler, okuma-anlama, gramer test çözümleri, kelime ek çalışmaları ve doğru sayılarınızın arttırılması için kişiye özel eksik olduğu soru tiplerine göre özel ödevlendirmeler ve rehberlikler deneyimli sınav grubu öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sizi Arayalım!

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız