fbpx

Adana Tekbaş Grup Kampanyamız

“TEOL Dil Okulumuzdan Tekbaş Grup üyeleri ve çalışanları için özel bir fırsat sunuyoruz! İster online ister şubemizde düzenlenen kampanyasız programlarda %50 indirim avantajından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kampanyalı örgün eğitim programlarında da %15 indirim imkanı sizleri bekliyor.

Dil okulumuz, Tekbaş Grup üyelerinin dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için kaliteli ve etkili eğitim programları sunmaktadır. Siz ve birinci dereceden yakınlarınız için bu özel kampanya ile dil öğrenme deneyiminizi daha da cazip hale getiriyoruz.

Online eğitim programlarımız, sizin iş ve kişisel yaşamınızla uyumlu bir şekilde, istediğiniz yerden ve zamandan bağımsız olarak dil öğrenmenizi sağlar. Şubemizdeki kampanyasız programlarımız ise interaktif sınıf ortamlarında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Kampanyalı örgün eğitim programlarımızda ise dil becerilerinizi daha hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte küçük sınıflarda eğitim alacak, etkileşimli aktivitelerle pratik yapma fırsatı bulacaksınız. Bu programlarımızda %15 indirimle kaliteli dil eğitimi almaya başlamanın tam zamanı!

Dil Okulumuz, Tekbaş Grup üyelerine ve çalışanlarına özel olarak hazırlanan bu indirimli kampanyayla, dil becerilerinizi güçlendirme ve kişisel gelişiminizi destekleme fırsatı sunuyor. Hemen şimdi bizimle iletişime geçin, indirimli kaydınızı yapın ve dil öğrenme yolculuğunuza hızlı bir adım atın!

Unutmayın, dil öğrenmek sizi yeni kültürlerle tanıştırır, kariyerinizde yeni fırsatlar yaratır ve iletişim becerilerinizi güçlendirir. Tekbaş Grup üyeleri ve çalışanları için sunduğumuz bu özel kampanya ile dil öğrenme hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için doğru yerdesiniz. Dil Okulumuza katılarak, dillerin sınırlarını aşın ve dünyaya açılın!”

Diğer Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız

Sizi Arayalım!

Vize Danışmanlığı

Mesleki Yabancı Dil

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız