fbpx

Almanya Eğitim

TEOL Dil Okullarında Almanya’da almanca  eğitim almak için özel kampanya. 3 seviye(A1+A2+B1)  Türkiye’de (7 Ay), Almanya’da  15 gün  , taksitle ödeme imkanı. Eğitim + Konaklama + Gidiş Geliş Uçak Biletleri Dahildir. Acele edin ve bu fırsatı kaçırmayın… Sprachcaffe/Languages PLUS dil okulumuz ve dünya çapındaki okullarımızın yönetim ofisi, harika alışveriş olanakları, süslü butikler, kafeler, ve hoş barların bulunduğu, oldukça şık ve zengin bir bölgededir. Okulda öğrencilerin ders aralarında dinlenebileceği bir kafe-bar ve teras bulunmaktadır. Tarihi köprü “Eiserner Steg“i geçip birkaç dakika yürüdüğünüzde şehir merkezine ulaşacaksınız. Orada tarihi meydan Römer’i ve caddenin karşısında Alman demokrasisinin beşiği Paulskirche’i bulacaksınız. Bütün bunlar Frankfurt’un gökdelenlerinin ve banka binalarının ortasındadır. Ama Frankfurt’un tüm müzeleri okuldan sadece birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Hepsi Main Nehri’ne bakar ve burası oturup sohbet etmek ve güneşli bir günün tadını çıkarmak için harika bir yerdir. 

Detaylı Bilgi: Sprachcaffehttp://www.sprachcaffe.com/turkish/study_abroad/language_schools/frankfurt/main.htm

Neden Almanya’da Eğitim Kampanyası için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

Almanya’da Eğitim Kampanyasına Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler