fbpx

Fas’ta Eğitim Kampanyası

Fas’ta Eğitim Almanın Tam Zamanı!

Kültür dokusunu kaybetmemiş tarihini koruyan Fas sokaklarında Arapça kursunda aldığınız eğitimi bitirmek istemez misiniz? Türkiye’de Arapça kursuna katılan öğrencilerimiz için eşsiz bir kampanya hazırladık. Fas’ta eğitim kampanyası dahilinde 15 gün boyunca Fas’ta ücretsiz dil eğitimi almanızı sağlıyoruz. TEOL dil okulları olarak Fas dil okullarında anlaşmalı olduğumuz kurumlarda kaliteli bir arapça eğitimi alarak öğrendiklerinizi pekiştirmenizi buna ek olarak kültürü tanımanızı ve aksana hakim olmanızı hedefliyoruz.

Fas’ta Dil Eğitimi Almanın Ayrıcalığını Hissedin!

 • Arapça kursundan sonra Arapçayı anlamak ve o dili ana dili olarak konuşan insanların yaşam tarzını yakından görmek sizin için mükemmel bir fırsat olacaktır.
 • Fas sokaklarında mistik bir hava ve masal diyarını andıran caddelerinde gezmek sizin için müthiş bir deneyim olacaktır.
 • Rabatta sahil boyu gezilere katılabilirken dilerseniz kısa sürenizi değerlendirmek adına en büyük şehri olan Kazablanka’da bir tur ayarlayabilirsiniz.

Fas Dil Okulu Bilgileri;

Anlaşmalı olduğumuz dil okulumuz Fas’ın başkenti olan Rabat’ta bulunmaktadır. Krallık ile yönetilen Fas’ın başkentinde saray bulunmaktadır. Hükümetin yer aldığı Rabatta imkanları en iyi şekilde kullanarak gezi yerlerini keşfedebilir ve yeni arkadaşlıklar edinerek konuşmanızı geliştirebilirsiniz.

Arapça Kursu Öğrencilerine Ücretsiz Fas’ta Eğitim Alma Fırsatında İşte Detaylar;

Şehir merkezinde bulunan dil okulunda 1 haftalık ücretsiz dil eğitimi almak istemez misiniz? Arapça kursuna katılım sağlamak isteyen öğrencilerimize sunduğumuz avantajlı fiyatlar sunuyoruz.

Fas’ta Eğitim Kampanyasında Neler Var?

 • 3 Seviye Arapça Eğitimi
 • 1 Hafta Fas’ta Eğitim
 • Konaklama
 • Uçak Biletleri

Fas’ta eğitim kampanyası fiyatlarımızı ve eğitim hakkında detaylı bilgi almak için TEOL şubelerini ziyaret edebilir veya 0(850) 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Neden Fas’ta Eğitim Kampanyasında TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

Fas’ta Eğitim Kampanyasına Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler