fbpx

Fransa’da Eğitim Kampanyası

TEOL ile Fransızca Eğitimini Fransa’da Tamamlayın!

Fransızca kursunun sonunda aldığınız eğitimi pekiştirmek ve öğrendiklerinizi uygulamak için Fransa’da eğitim almak bulunmaz bir fırsattır. Fransızcayı yalnızca dil olarak öğrenmek değil o dili yaşamak ve kültürü anlamak için Fransa’ya giderek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Fransa’nın müzelerinde ve kültürel mekanların da gezerek tarihi dokusunu hissederken sosyal yaşam alanları olan kafe ve caddelerinde gezerek yeni yerler keşfedebilirsiniz.

 • Fransa’da Fransızca eğitimi almak için TEOL dil okulu Sprachcaffe Dil Okulu ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır.
 • Fransa Nice’ da yer alan dil okulunda 15 günlük bir Fransızca eğitimi almanızı sağlayan TEOL bu hizmeti Fransızca kursu alan kursiyerlerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Fransa Dil Okulunda Ücretsiz Eğitim Fırsatı

TEOL dil okulları olarak kursiyerlerimize bu deneyimi en iyi şekilde yaşatmak için Fransa’da eğitim kampanyasını sunmaktadır. Fransa’da eğitim almak isteyen ancak buna maddi anlamda hazır olmayan kursiyerlerimiz için bu fırsat mükemmel bir deneyim olacaktır. Fransızca kursunda katılan kursiyerlerimiz için ücretsiz olarak hazırladığımız eğitim fırsatında 15 günlük bir Fransızca dil eğitim programı hazırlanmaktadır.

Fransa’da Dil Eğitimi Kampanyasının Detayları;

3 seviyeden (A1+A2+A3) oluşan 7 aylık Fransızca kursundan sonra Türkiye’den ayrılarak 15 günlük Fransa’da eğitim almaya devam edebilirsiniz. TEOL dil okulları olarak anlaşmalı olduğumuz Fransa dil okulunda 15 günlük eğitimi alma fırsatını ücretsiz olarak sunuyoruz. Konaklamanız dahil gidiş ve geliş uçak biletleriniz de yine bu kampanya dahilinde sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Fransa’da ücretsiz dil eğitimi fırsatından yararlanmak için iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fransa’da Eğitim Programı Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

Neden Fransa’da Eğitim Kampanyası için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

Fransa’da Eğitim Kampanyasına Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler