fbpx

İSPANYA’DA EĞİTİM KAMPANYASI

Bilindiği üzere dünya üzerinde en çok konuşulan dil İngilizce’dir. İngilizce’nin ardından dünya genelinde 610 milyon civarında insan ise İspanyolca konuşmaktadır. Bu da İspanyolca’yı ikinci yabancı dil öğrenimi olarak en iyi seçenekler arasına sokuyor. İspanya’da eğitim kampanyası kapsamında TEOL’de verilen İspanyolca eğitiminin ardından ücretsiz olarak yurtdışı İspanyolca eğitim fırsatına sahip olacaksınız! Detaylar yazımızda…

İspanyolca Dil Öğrenimi Neden TEOL’de Olmalı?

Alanında uzman kadrolarıyla dokuz farklı dilde eğitim veren TEOL’de İspanyolca kursuna kayıt yaptırmanız halinde ilk aşamada İspanyolca seviyenizi belirlemeye yönelik bir teste tabi tutulursunuz. Seviyenizin belirlenmesinin ardından uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. TEOL Dil Okulları farkını bu aşamadan itibaren iyice hissetmeye başlayacaksınız, çünkü TEOL’de dil eğitiminiz İspanyolca’yı temelden iyi olacak şekilde verilecek. Bu doğrultuda akıllı yazılımlar aracılığı ile interaktif eğitimler alabileceksiniz. Öte yandan animasyonel öğrenim sistemi ile İspanyolca’yı hem daha verimli bir şekilde öğreneceksiniz hem de öğrendikleriniz hafızanızda daha kalıcı olacak. Öte yandan eğitim metodu olarak yalnızca yazım ve dilbilgisi üzerine değil; okuma, dinleme ve konuşma üzerine de yoğunlaşıyor. Üstelik TEOL Dil Okulları çatısı altında aldığınız İspanyolca eğitiminin ardından yurtdışında İspanyolca dil eğitimi fırsatına ücretsiz sahip olacaksınız.

Yurtdışı İspanyolca Eğitim Neden Önemli?

TEOL Dil Okulları bünyesinde İspanyolca eğitimi aldıktan sonra İspanya’da 15 gün boyunca ücretsiz İspanyolca eğitim fırsatına sahip oluyorsunuz. TEOL çatısı altında alacağınız İspanyolca eğitiminin ardından özellikle konuşma ve dinleme becelerilerinizi oturtmak ve geliştirebilmek için o dilin konuşulduğu ülkede bir süre eğitim almak sizin için kaçınılmaz bir fırsattır. Biz de TEOL Dil Okulları olarak size bu fırsatı veriyoruz.

İspanya’da Dil Eğitimi Kampanyası ile İlgili Detaylar

İspanya’da eğitim kampanyası fırsatından yararlanmak için A1, A2 ve B1 olmak üzere 3 seviye İspanyolca kuru (7 ay) alana İspanya’da 15 gün boyunca İspanyolca kursu ücretsiz sunuluyor. Üstelik kampanya kapsamında yalnızca yurtdışında İspanyolca dil eğitimi masraflarınız değil; konaklama ve gidiş-dönüş uçak biletleri de TEOL tarafından karşılanıyor. Bu kampanyadan 18 ve üzeri kişiler ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. 18 yaşından küçük kişiler ise dil okulu için haftalık 250 TL ödeme yaparak kampanyadan faydalanabilirler.

İspanya Dil Okulu İle İlgili Detaylar

İspanya’da ücretsiz olarak 15 gün boyunca alacağınız İspanyolca dil okulu Madrid’in Puerta Del Sol bölgesinde harika bir manzaraya sahip olan bir binadadır. Madrid’in en büyüleyici ve turistleri en çok cazip eden merkezlerinden olan Puerta Del Sol bölgesi’nde yer alan eğitim alacağınız dil okulunda yer alan sınıflar en fazla 12 kişiden oluşmaktadır. Alanda çalışma odası, ücretsiz wi-fi hizmeti, dinlenme alanı yer almaktadır. İspanya dil eğitimi kampanyası detayları için bizimle 0(850) 360 83 65 ücretsiz danışma hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Verilecek dersler pazartesi günleri başlamaktadır. Hafta sonları ise tatildir. Öte yandan kurslar part-time, standart, yoğun, birebir, akademik ve sınavlara hazırlık olarak ayrılmaktadır.

Yurtdışında İspanyolca dil eğitimi alacağınız okul ile ilgili daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Neden İspanya’da Eğitim Kampanyası için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

İspanya’da Eğitim Kampanyasına Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler