İSPANYA’DA EĞİTİM KAMPANYASI

Bilindiği üzere dünya üzerinde en çok konuşulan dil İngilizce’dir. İngilizce’nin ardından dünya genelinde 610 milyon civarında insan ise İspanyolca konuşmaktadır. Bu da İspanyolca’yı ikinci yabancı dil öğrenimi olarak en iyi seçenekler arasına sokuyor. İspanya’da eğitim kampanyası kapsamında TEOL’de verilen İspanyolca eğitiminin ardından ücretsiz olarak yurtdışı İspanyolca eğitim fırsatına sahip olacaksınız! Detaylar yazımızda…

İspanyolca Dil Öğrenimi Neden TEOL’de Olmalı?

Alanında uzman kadrolarıyla dokuz farklı dilde eğitim veren TEOL’de İspanyolca kursuna kayıt yaptırmanız halinde ilk aşamada İspanyolca seviyenizi belirlemeye yönelik bir teste tabi tutulursunuz. Seviyenizin belirlenmesinin ardından uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. TEOL Dil Okulları farkını bu aşamadan itibaren iyice hissetmeye başlayacaksınız, çünkü TEOL’de dil eğitiminiz İspanyolca’yı temelden iyi olacak şekilde verilecek. Bu doğrultuda akıllı yazılımlar aracılığı ile interaktif eğitimler alabileceksiniz. Öte yandan animasyonel öğrenim sistemi ile İspanyolca’yı hem daha verimli bir şekilde öğreneceksiniz hem de öğrendikleriniz hafızanızda daha kalıcı olacak. Öte yandan eğitim metodu olarak yalnızca yazım ve dilbilgisi üzerine değil; okuma, dinleme ve konuşma üzerine de yoğunlaşıyor. Üstelik TEOL Dil Okulları çatısı altında aldığınız İspanyolca eğitiminin ardından yurtdışında İspanyolca dil eğitimi fırsatına ücretsiz sahip olacaksınız.

Yurtdışı İspanyolca Eğitim Neden Önemli?

TEOL Dil Okulları bünyesinde İspanyolca eğitimi aldıktan sonra İspanya’da 15 gün boyunca ücretsiz İspanyolca eğitim fırsatına sahip oluyorsunuz. TEOL çatısı altında alacağınız İspanyolca eğitiminin ardından özellikle konuşma ve dinleme becelerilerinizi oturtmak ve geliştirebilmek için o dilin konuşulduğu ülkede bir süre eğitim almak sizin için kaçınılmaz bir fırsattır. Biz de TEOL Dil Okulları olarak size bu fırsatı veriyoruz.

İspanya’da Dil Eğitimi Kampanyası ile İlgili Detaylar

İspanya’da eğitim kampanyası fırsatından yararlanmak için A1, A2 ve B1 olmak üzere 3 seviye İspanyolca kuru (7 ay) alana İspanya’da 15 gün boyunca İspanyolca kursu ücretsiz sunuluyor. Üstelik kampanya kapsamında yalnızca yurtdışında İspanyolca dil eğitimi masraflarınız değil; konaklama ve gidiş-dönüş uçak biletleri de TEOL tarafından karşılanıyor. Bu kampanyadan 18 ve üzeri kişiler ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. 18 yaşından küçük kişiler ise dil okulu için haftalık 250 TL ödeme yaparak kampanyadan faydalanabilirler.

İspanya Dil Okulu İle İlgili Detaylar

İspanya’da ücretsiz olarak 15 gün boyunca alacağınız İspanyolca dil okulu Madrid’in Puerta Del Sol bölgesinde harika bir manzaraya sahip olan bir binadadır. Madrid’in en büyüleyici ve turistleri en çok cazip eden merkezlerinden olan Puerta Del Sol bölgesi’nde yer alan eğitim alacağınız dil okulunda yer alan sınıflar en fazla 12 kişiden oluşmaktadır. Alanda çalışma odası, ücretsiz wi-fi hizmeti, dinlenme alanı yer almaktadır. İspanya dil eğitimi kampanyası detayları için bizimle 0(850) 360 83 65 ücretsiz danışma hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Verilecek dersler pazartesi günleri başlamaktadır. Hafta sonları ise tatildir. Öte yandan kurslar part-time, standart, yoğun, birebir, akademik ve sınavlara hazırlık olarak ayrılmaktadır.

Yurtdışında İspanyolca dil eğitimi alacağınız okul ile ilgili daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Neden İspanya’da Eğitim Kampanyası için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

İspanya’da Eğitim Kampanyası Başvuru Formu

Öğrenci Yorumları

Hayatımda daha önceden Londra gitme planı vardı ve bunu TEOL aracılığyla gerçekleştirdiğim için mutluyum. Londra’ da bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Bu farklı deneyimi yaşamak bana çok şey kazandırdı ve hayalimi gerçekleştirmiş oldum. Regent ve Oxford Caddesi’ nde dolaşmak heyecan vericiydi. Konakladığım yerden okuluma rahatlıkla ulaşabildim. 2 hafta boyunca hem eğitim aldım hem de şehri tanıma fırsatına eriştim. Her şey çok güzeldi!
Merve ARIBUGA
Londra
İspanya’ya gitme kararını aldığım andan Türkiye’ye döndüğüm ana kadar her anımda benimle yakından ilgilenen, prosedürleri takip eden, bana gerçekten iyi bir okulda eğitim alma, oldukça merkezi ve güzel bir evde konaklama fırsatı sunan başta Teol Ankara’dan Gülşah Hanım’a, Teol Beylikdüzü’nün müdürü Can Bey’e, Teol Beylikdüzü’ne ve Teol Dil Okulları’na teşekkür ederim. Halen gittiğimde bile oldukça güler yüzle beni karşılayan ve benimle ilgilenen bu kurumu arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Ahmet Fatih AKYÜREK
İspanya / Röportaj
2 hafta boyunca hayatımın en güzel günlerimi geçirdiğimi söylerim. Londra’ da dolaşmak ve tarihi yerleri gezmek oldukça heyecan vericiydi. Kaldığım yerden okula rahatlıkla ulaşabiliyordum. Londra’ da bulunduğum süreci hiçbir zaman unutmayacağım. Orada bulunmamda emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Berrak İNCİ
Londra
Londra’ da bulunduğum süre içersinde her şey oldukça güzeldi. Kaldığım yerden okula rahatlıkla ulaşabildim ve hayatımın en güzel günlerini geçirdim diyebilirim. 3 hafta boyunca Londra’ da eğitim aldım ve pratik yapma imkanına eriştim. Londra sokaklarında gezmek, müzeleri dolaşmak ve alışveriş yapmak oldukça heyecanlıydı. Bence bu deneyimi herkes yaşamalı !
Betül ALPAY
Londra
2 haftalık programa katıldım. Londra’da bulunmak inanılmaz derecede keyifliydi. Hayatımda unutamayacak olduğum dostluklarım ve anılarım oldu. Hiç dönmek istemedim. İlk fırsatta tekrar gitmeyi istiyorum. Herkesin bu deneyimi yaşaması gerekli.
Sinem BULUT
Londra
Her şey mükemmeldi diyebilirm. Londra’ da bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Farklı bir kampanya ile tekrar gitmeyi isterim. İngiltere’ de çok eğlendim. Çok güzel vakit geçirdim. İngilizler ile de pratik yapma imkânı bulduk. Gezme ve dolaşma imkânının bana çok şey kattığını düşünüyorum. Yanında kaldığımız aile çok iyiydi. Bizlere çok iyi davrandılar. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Güzel bir deneyim olduğunu söyleyebilirim.TEOL Dil Okulları’na öğrencileri için böyle güzel kampanyalar düzenlediği için teşekkürler!
Merve ÇEBİ
Londra
Kaldığım süre boyunca her şey çok güzeldi.Hayatımın en güzel deneyimlerinden biriydi diyebilirim.Birlikte kaldığım arkadaşlar,ev ortamı,kurulan arkadaşlıklar çok eğlenceliydi ve hiç bir sorunla karşılaşmadım.Eğitim için kısaca bir süre olmasına pratik konuşma becerileri açısından bana çok şey kattığına inanıyorum.Gidecek olan herkese şimdiden iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler diyorum :)
Emine Bilge TÜRK
Londra
4 hafta boyunca Londra’ da bulunmak inanılmaz keyifliydi. Hem şehri tanıma hem de gezebilme şansına eriştiğim için çok şanslıyım. TEOL’ e teşekkürler.
Duygu YÜZÜGÜLDÜ
ingiltere / Londra / der
İngiltere’ de bulunduğum süre boyunca her şey çok güzeldi ve inanılmaz eğlendim. Benim için farklı bir deneyimdi. Londra’ nın tarihi dokusunu yakından görme ve aynı zamanda dil eğitimi alma fırsatına eriştiğim için şanslıyım.
Ali DEMİRER
Londra
Gitmeden önce danışmanlarımın benimle ilgilenmesi ve her konuda bilgilendirmesi çok hoşuma gitmişti. Nerelere gideceğimi ve orada neler yapacağımı gitmeden önce danışmanlarımdan öğrendim. Mükemmel bir iki hafta geçirdim ve unutamayacak olduğum anılarla ülkeme döndüm. Tarihi sokaklarda yürümek, müzeleri gezmek ve Londra sokaklarında yürümem oldukça keyifliydi. Farklı bir deneyim edindiğim için çok mutluyum.
Çağla BEREKETOĞLU
Londra
Gitmeden önce aile yanında konaklamayı tercih ettik. Çok güzel bir ortamdı. Bizim için seçilen aile çok anlayışlıydı ve bize çok iyi davrandılar.Geçirdiğimiz 2 hafta boyunca çok memnun kaldık. Dışarıda bir çok ülkeden İngilizce bilen kişiler ile tanışıp pratik yapıp kendimizi geliştirme imkânı bulduk. Güzel vakit geçirdim. Farklı bir deneyimdi. Kendimi geliştirdiğime inanıyorum. TEOL Dil Okullarına bu fırsatı sunduğu için çok teşekkür ederim.
Betül ŞİMŞEK
Londra
Londra’ da bulunmak benim için farklı bir deneyimdi. Farklı bir kültürle karşılaşmak ve iki hafta boyunca hem eğitim almak ve hem şehri dolaşmak heyecan vericiydi. Bu fırsata TEOL Dil Okulları aracılığyla eriştiğim için çok mutluyum. Hayatımın en güzel deneyimlerinden birini yaşadım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Simay YORGUNER
Londra
Londra’ da bulunmak inanılmaz eğlenceliydi. 2 hafta boyunca şehri tanıma imkanı elde ettim. Hem eğitim alıp hem de şehirde dolaşmak pratik yapmama imkan sağladı. Benim için farklı bir deneyimdi ve bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Emeği geçenlere teşekkürler.
Seyfi Orçun ORHAN
Londra
İngiltere’yi görmek güzel ve çok değişik bir deneyimdi. Farklı kültürleri ve alışkanlıkları da biraraya getiren Londra’nın, programa katılan öğrencilere unutamayacağı bir deneyim katacağına eminim.Arkadaşlarımla beraber bol bol gezme imkânı buldum. Şehrin güzelliği bizi büyüledi. İlk kaldığım yerde aileyi çok fazla göremediğimden pratik yapma imkânı bulamadım. Evde çok fazla durmuyorlardı. Rahat bir ortamdı. Kendi evimde gibiydim. Daha sonraki kaldığım yer olan öğrenci evleri klasik öğrenci evi durumundaydı, bilirsiniz her ülkenin öğrencisi de bizler gibi işteJ Bir aile evi gibi değildi fakat pratik yapma açısından güzel bir imkandı. Kursun fiyatı uygundu. Güzel vakit geçirdim. Her şey için teşekkürler.
Hikmet YAZICI
Henüz yeni döndüm Türkiye'ye. Her şey gayet güzeldi, hiç bir sıkıntım olmadı. Okul olsun, yanında kaldığım aile olsun gayet iyiydi. Aile çok samimiydi, çok memnun kaldım. Kaldığım yerin okula yakınlığı da yerinde bir karardı. Kısacası çok güzel ve verimli iki hafta geçirdim tabi kısalığını saymasak :) İleriki zamanlarda tekrardan ve daha uzun süreli olarak gitmeyi çok isterim, düşünüyorum bakalım inş. olur :) Size iyi günler ve iyi çalışmalar dilerim. Emekleriniz için de ayrı bir teşekkür ederim.
Emre MEMİŞOĞLU
Londra
Çok güzel bir iki hafta geçirdiğimi söyleyebilirim. Londra’ da bulunmak ve farklı bir kültürü tecrübe edinmek oldukça keyifliydi. Eğitim aldığımız okuldan evime rahatlıkla ulaşabildim. İngiltere’ de çok eğlendim ve çok güzel vakit geçirdim. İlerde farklı bir kampanya ile başka bir ülkeye gitmek ümidiyle.
Büşra AYMAZ
Londra
Kalacak olduğumuz yeri kendimiz bulduk. Karşılama hizmetini almamamıza rağmen okulumuzu ve kaldığımız yeri çok fazla zorlanmadan bulabildik. Deneyimimden çok memnun kaldım. Hayatımın en güzel deneyimi olduğunu söyleyebilirim. Çok mutlu bir şekilde ayrıldım. Londra için ücretin çok uygun olduğunu düşünüyorum. Birçok yeri gezdim ve dolaştım. Londra güzeldi. Böyle bir imkânı elde edip şehri ziyaret edebildiğim için çok şanslıyım. Bu sene Londra’ya gidecek öğrencilere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum!
Damla KÖROĞLU
Londra

İspanya’da Eğitim Kampanyasına Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler