fbpx
blank
blank

İtalya’da Eğitim Kampanyası

TEOL ile İtalya’da Ücretsiz İtalyanca Eğitimi Alın!

TEOL dil kursu olarak sizlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz. İtalya’da eğitim almanızı sağlayacak mükemmel bir kampanya hazırladık. Öncelikle neden İtalya’da eğitim almalısınız? Sorusunun cevabını yanıtlayalım. Öğrenmek istediğiniz yabancı dili kendi ana yurdunda birebir o kültürü yaşayan insanlarla iletişim kurmanız öğrenmenizi kolaylaştıracaktır. Çünkü yabancı dili yalnızca teoride öğrenemezsiniz o dilin kültürünü ve sosyal yaşantısını da kavramanız gereklidir. Bunun için İtalyanca kursunda teoride öğrendiğiniz ve öğretmenleriniz ile pratik yaparak konuşmaya döktüğünüz İtalyanca’nızı kendi ana yurdu olan İtalya’da geliştirmelisiniz.

İtalya’da Eğitim Kampanyası ile Floransa’da İtalyanca Eğitimi

Floransa’da İtalyanların yaşam tarzını benimseyip Türkiye’de öğrendiğiniz İtalyancayı pratiğe dökebilirsiniz. TEOL dil kursunda almış olduğunuz İtalyanca eğitimi için Floransa’da bulunan dil okulunda 15 gün ücretsiz olarak dil eğitimi almanızı sağlıyoruz. İtalya’da eğitim kampanyasından yararlanan öğrencilerimiz dil okulunda yeni arkadaşlıklar edinerek sosyal çevresini genişletir. Kültürel gezilere katılarak İtalya’nın yaşam tarzını direkt olarak yaşayabilir. 15 günlük eğitim sonucunda İtalyanca pratik yapabileceğiniz mükemmel bir ortam oluşacak ve sizde öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

İtalya’da Eğitim Programı Detayları için Linke Tıklayınız.

İtalyanca Eğitim Kampanyasında İşte Detaylar!

Türkiye’de 7 aylık 3 seviye (A1+A2+B1) İtalyanca kursunun sonunda İtalya’da 15 gün İtalyanca eğitimi ücretsiz olarak almanızı sağlıyoruz.  Ayrıca konaklama ve gidiş geliş uçak bileti ücretleri de TEOL dil kursunun sizlere hediyesidir.

İtalya’da eğitim kampanyasından yararlanmak için hemen formu doldurun ve sizi arayıp bilgilendirelim.  

 

blank

blank blank

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

Başvuru Yababileceğiniz Şubeler