fbpx

Newyork’ta Eğitim Kampanyası

Amerika’da Eğitimin Avantajını TEOL ile Yaşayın!

İngilizce öğrenirken hayatınızda farklı bir deneyim yaşamak istemez misiniz? New York sokaklarında yeni yerler keşfederek yeni insanlar tanırken İngilizcenizin geliştiğini kendiniz de göreceksiniz. Dil öğrenmek yalnızca kalıpları ve kelimeleri ezberlemekle sınırlı değil. Her dilden insanın yer aldığı ve Amerika Birleşik Devletlerinde farklı kültürlerin harmanlandığını görebilirsiniz. Amerika’nın en fazla nüfusa sahip olan New York şehrinde İngilizce eğitimini tamamlamak istemez misiniz?

New York’ta Eğitim Fırsatını Kaçırmayın!

TEOL dil kurslarının kursiyerleri için hazırlamış olduğu New York’ta eğitim kampanyası ile İngilizce kursunu tamamlayan kişiler eğitime New York’ta devam ediyor. New York’ta alacağınız 15 günlük İngilizce dil eğitiminin sonucunda daha donanımlı ve tecrübeli bir şekilde Türkiye’ye dönebilirsiniz. Amerika’da eğitim alacağınız dil okulunun geniş ve ferah sınıflarında kaliteli bir eğitim almanızı sağlıyoruz. New York’ta sizi nasıl bir hayat bekliyor? Hangi dil okulunda eğitim alacaksınız? Aklınıza takılan tüm soruları TEOL yurtdışı eğitim danışmanlarımız ile görüşerek giderebilirsiniz.

İşte New York’ta İngilizce Eğitimi Kampanyasının Detayları;

20 aylık bir İngilizce kursundan sonra New York’ta ücretsiz olarak 15 gün eğitim alacaksınız. Türkiye’de 20 aylık İngilizce eğitimi 6 seviyede (A1+A2+B1+B2+C1+C2) gerçekleşmektedir. New York için 12 saatlik bir uçak yolculuğunuz olacaktır. Uçak biletleriniz, konaklama ve 15 günlük eğitim ücreti TEOL dil okulları tarafından karşılanmaktadır. Vize işlemleri ve okul yazışmaları için TEOL yurtdışı eğitim danışmanlığından faydalanabilirsiniz.

Amerika’da Eğitim Programı Detayları için Linke Tıklayınız.

Neden Newyork’ta Eğitim Kampanyası  için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL’de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Öğrenci Yorumları

[tmls category=”-1″ layout=”tmls_slider” style=”style2″ image_size=”large_image” image_radius=”large_radius” text_font_family=”” text_font_color=”#777777″ text_font_size=”14px” name_font_family=”” name_font_color=”#777777″ neme_font_size=”15px” neme_font_weight=”bold” position_font_family=”” position_font_color=”#777777″ position_font_size=”12px” order_by=”rand” order=”DESC” auto_play=”true” pause_on_hover=”false” next_prev_visibility=”tmls_visible” next_prev_radius=”large_radius” next_prev_position=”” scroll_duration=”500″ pause_duration=”9000″ ]

New York’ta Eğitim Kampanyasına Başvuru Yapabileceğiniz Şubeler