Online İngilizce Kursu

Herhangi bir online eğitimden bahsedildiğinde kafamızda ilk şekillenen”uzaktan eğitim” dir. Bunun nedeni ise yıllardır kafamızda sadece iki tane öğrenim vardı; bunlardan biri “uzaktan eğitim” diğeri “örgün eğitim”. Ancak online eğitim bunlardan tamamen farklıdır. Öncelikle uzakta olmanıza rağmen aslında kendi başınıza değilsinizdir, öğretmeniniz ile interaktif ortamda ya da canlı yayında ders yaparsınız. Ödevlerinizi online olarak internet üzerinde yaparsınız ve örgün eğitimin aksine öğretmeninize anında ulaştırırsınız ve daha hızlı cevap ve değerlendirme alırsınız. Online eğitimlerde elde edeceğiniz diğer avantajlar aşağıda sıralanmıştır.1-) Kursa ya da okula ulaşırken harcadığınız zaman size kalır. Dersinize tam zamanında başlar vakit kaybetmezsiniz.2-) Ders saatlerinizi ve günlerinizi kendiniz ayarlarsınız. Dersleriniz bire-bir özel ders olduğu için devamsızlıktan ötürü kaçıracağınız ders olmayacaktır.3-) Kitaplarınız ve materyalleriniz evinize gönderilir.
4-) Dünyanın farklı yerlerinde konusunda uzman eğitmenlerden ders alma şansına sahip olursunuz. Amerika veya İngiltere’ye ders almaya giderek daha fazla para ve zaman harcamanıza gerek kalmaz.

5-) Kendi konforunuzu yaratırsınız. Evinizde kahvenizi içerek kısıtlanmadan nasıl isterseniz ve nasıl öğreniyorsanız öyle öğrenirsiniz

Nedir Online İngilizce ?

Herhangi bir online eğitimden bahsedildiğinde kafamızda ilk şekillenen “uzaktan eğitim” dir. Bunun nedeni ise yıllardır kafamızda sadece iki tane öğrenim vardı; bunlardan biri “uzaktan eğitim” diğeri “örgün eğitim”. Ancak online eğitim bunlardan tamamen farklıdır. Öncelikle uzakta olmanıza rağmen aslında kendi başınıza değilsinizdir, öğretmeniniz ile interaktif ortamda ya da canlı yayında ders yaparsınız. Ödevlerinizi online olarak internet üzerinde yaparsınız ve örgün eğitimin aksine öğretmeninize anında ulaştırırsınız ve daha hızlı cevap ve değerlendirme alırsınız. Online eğitimlerde elde edeceğiniz diğer avantajlar aşağıda sıralanmıştır.

1-) Kursa ya da okula ulaşırken harcadığınız zaman size kalır. Dersinize tam zamanında başlar vakit kaybetmezsiniz.

2-) Ders saatlerinizi ve günlerinizi kendiniz ayarlarsınız. Dersleriniz bire-bir özel ders olduğu için devamsızlıktan ötürü kaçıracağınız ders olmayacaktır.

3-) Kitaplarınız ve materyalleriniz evinize gönderilir.

4-) Dünyanın farklı yerlerinde konusunda uzman eğitmenlerden ders alma şansına sahip olursunuz. Amerika veya İngiltere’ye ders almaya giderek daha fazla para ve zaman harcamanıza gerek kalmaz.

5-) Kendi konforunuzu yaratırsınız. Evinizde kahvenizi içerek kısıtlanmadan nasıl isterseniz ve nasıl öğreniyorsanız öyle öğrenirsiniz

Nasıl Öğrenirim ?

Eğitmeniz ile kararlaştırdığınız gün ve saatte internet üzerinden dersinize başlarsınız. Çalışma ortamınıza göre; kulaklık-mikrofon seti ya da bilgisayarınızın dahili hoparlör ve mikrofonu ile ses iletişiminizi sağlar, bir web kamerası ile görüntülü iletişim kurarsınız. Bu işlemler sırasında sesli ve görüntülü iletişim işini dünya çapında en iyi yapan programı, yani Skype’ ı kullanırsınız.

Derslerinizden önce sizlere yollanan Avrupa Dil Pasaportu’nuz rehberiniz, kitaplar ise derslerde kullanacağınız bir araçtır.

Eğer yurtdışından ders almıyorsanız tüm dil becerilerinizi ( Okuma, Yazma, Karşılıklı Konuşma, Üretimsel Konuşma ve Dinleme ) geliştirmeye yönelik bir program uygulanır. Ancak, derslerinizi Amerika veya İngiltere’ den ana dili İngilizce olan bir öğretmenimiz ile yapıyorsanız, özellikleDinlemeKarşılıklı Konuşma ve Üretimsel Konuşma üzerine bir eğitim alırsınız.

Bu nedenle, yurtdışı derslerine ( eğer seviyeniz uygunsa hemen ) ilk iki seviyeden sonra başlamanız (B1) doğrultusunda sizleri yönlendiririz.

» 3 Kişilik Gruplarda Öğretim Nasıl ?

3 Kişilik bir özel ders grubundan hiçbir farkı yoktur. Birebir derslere göre daha ekonomik ve daha etkileşimli bir programdır. Öğrenciler hem birbirlerini (Örneğin; bir kişi İstanbul’ da, diğeri Antalya’da ve üçüncü kişi Kıbrıs’da olabilir) hem de öğretmenlerini aynı anda görür ve konuşurlar. Bu sistemde hiçbir kesinti ve kaliteden ödün vermemek için online özel ders stüdyolarımızda hem Skype Premium hem de geniş bant internet kullanılmaktadır.

Öğretmenlerim Kim ?

 Online İngilizce Eğitim programlarında çalışan Türk ve Yabancı eğitmenlerin tamamı CELTA sertifikasına sahip ve online eğitim verme konusunda hizmetiçi eğitimlere katılmış deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Yabancı eğitmenler konusunda en çok dikkat ettiğimiz nokta, İngilizce’yi ana dil olarak (native speaker) konuşuyor olmalarıdır. Unutmayınız ki, her İngiliz vatandaşı ya da her Amerikan vatandaşı İngilizce’ yi iyi konuşuyor demek olmadığı gibi aynı zamanda her İngilizce’yi iyi konuşan kişi de İngilizce’yi iyi öğretir diye bir şey söz konusu olamaz. Özellikle bu iki kritere önem vermekteyiz.

Neden Online İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

 • ✔TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

  ✔Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

  ✔Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

  ✔Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

  ✔TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

  ✔TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Online İngilizce Kursu Eğitim Başvuru Formu

Öğrenci Yorumları

Londra’ da bulunmak inanılmaz eğlenceliydi. 2 hafta boyunca şehri tanıma imkanı elde ettim. Hem eğitim alıp hem de şehirde dolaşmak pratik yapmama imkan sağladı. Benim için farklı bir deneyimdi ve bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Emeği geçenlere teşekkürler.
Seyfi Orçun ORHAN
Londra
İngiltere’ de bulunduğum süre boyunca her şey çok güzeldi ve inanılmaz eğlendim. Benim için farklı bir deneyimdi. Londra’ nın tarihi dokusunu yakından görme ve aynı zamanda dil eğitimi alma fırsatına eriştiğim için şanslıyım.
Ali DEMİRER
Londra
Henüz yeni döndüm Türkiye'ye. Her şey gayet güzeldi, hiç bir sıkıntım olmadı. Okul olsun, yanında kaldığım aile olsun gayet iyiydi. Aile çok samimiydi, çok memnun kaldım. Kaldığım yerin okula yakınlığı da yerinde bir karardı. Kısacası çok güzel ve verimli iki hafta geçirdim tabi kısalığını saymasak :) İleriki zamanlarda tekrardan ve daha uzun süreli olarak gitmeyi çok isterim, düşünüyorum bakalım inş. olur :) Size iyi günler ve iyi çalışmalar dilerim. Emekleriniz için de ayrı bir teşekkür ederim.
Emre MEMİŞOĞLU
Londra
Her şey mükemmeldi diyebilirm. Londra’ da bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Farklı bir kampanya ile tekrar gitmeyi isterim. İngiltere’ de çok eğlendim. Çok güzel vakit geçirdim. İngilizler ile de pratik yapma imkânı bulduk. Gezme ve dolaşma imkânının bana çok şey kattığını düşünüyorum. Yanında kaldığımız aile çok iyiydi. Bizlere çok iyi davrandılar. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Güzel bir deneyim olduğunu söyleyebilirim.TEOL Dil Okulları’na öğrencileri için böyle güzel kampanyalar düzenlediği için teşekkürler!
Merve ÇEBİ
Londra
Londra’ da bulunduğum süre içersinde her şey oldukça güzeldi. Kaldığım yerden okula rahatlıkla ulaşabildim ve hayatımın en güzel günlerini geçirdim diyebilirim. 3 hafta boyunca Londra’ da eğitim aldım ve pratik yapma imkanına eriştim. Londra sokaklarında gezmek, müzeleri dolaşmak ve alışveriş yapmak oldukça heyecanlıydı. Bence bu deneyimi herkes yaşamalı !
Betül ALPAY
Londra
İspanya’ya gitme kararını aldığım andan Türkiye’ye döndüğüm ana kadar her anımda benimle yakından ilgilenen, prosedürleri takip eden, bana gerçekten iyi bir okulda eğitim alma, oldukça merkezi ve güzel bir evde konaklama fırsatı sunan başta Teol Ankara’dan Gülşah Hanım’a, Teol Beylikdüzü’nün müdürü Can Bey’e, Teol Beylikdüzü’ne ve Teol Dil Okulları’na teşekkür ederim. Halen gittiğimde bile oldukça güler yüzle beni karşılayan ve benimle ilgilenen bu kurumu arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Ahmet Fatih AKYÜREK
İspanya / Röportaj
4 hafta boyunca Londra’ da bulunmak inanılmaz keyifliydi. Hem şehri tanıma hem de gezebilme şansına eriştiğim için çok şanslıyım. TEOL’ e teşekkürler.
Duygu YÜZÜGÜLDÜ
ingiltere / Londra / der
Londra’ da bulunmak benim için farklı bir deneyimdi. Farklı bir kültürle karşılaşmak ve iki hafta boyunca hem eğitim almak ve hem şehri dolaşmak heyecan vericiydi. Bu fırsata TEOL Dil Okulları aracılığyla eriştiğim için çok mutluyum. Hayatımın en güzel deneyimlerinden birini yaşadım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Simay YORGUNER
Londra
Gitmeden önce aile yanında konaklamayı tercih ettik. Çok güzel bir ortamdı. Bizim için seçilen aile çok anlayışlıydı ve bize çok iyi davrandılar.Geçirdiğimiz 2 hafta boyunca çok memnun kaldık. Dışarıda bir çok ülkeden İngilizce bilen kişiler ile tanışıp pratik yapıp kendimizi geliştirme imkânı bulduk. Güzel vakit geçirdim. Farklı bir deneyimdi. Kendimi geliştirdiğime inanıyorum. TEOL Dil Okullarına bu fırsatı sunduğu için çok teşekkür ederim.
Betül ŞİMŞEK
Londra
Kalacak olduğumuz yeri kendimiz bulduk. Karşılama hizmetini almamamıza rağmen okulumuzu ve kaldığımız yeri çok fazla zorlanmadan bulabildik. Deneyimimden çok memnun kaldım. Hayatımın en güzel deneyimi olduğunu söyleyebilirim. Çok mutlu bir şekilde ayrıldım. Londra için ücretin çok uygun olduğunu düşünüyorum. Birçok yeri gezdim ve dolaştım. Londra güzeldi. Böyle bir imkânı elde edip şehri ziyaret edebildiğim için çok şanslıyım. Bu sene Londra’ya gidecek öğrencilere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum!
Damla KÖROĞLU
Londra
2 hafta boyunca hayatımın en güzel günlerimi geçirdiğimi söylerim. Londra’ da dolaşmak ve tarihi yerleri gezmek oldukça heyecan vericiydi. Kaldığım yerden okula rahatlıkla ulaşabiliyordum. Londra’ da bulunduğum süreci hiçbir zaman unutmayacağım. Orada bulunmamda emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Berrak İNCİ
Londra
İngiltere’yi görmek güzel ve çok değişik bir deneyimdi. Farklı kültürleri ve alışkanlıkları da biraraya getiren Londra’nın, programa katılan öğrencilere unutamayacağı bir deneyim katacağına eminim.Arkadaşlarımla beraber bol bol gezme imkânı buldum. Şehrin güzelliği bizi büyüledi. İlk kaldığım yerde aileyi çok fazla göremediğimden pratik yapma imkânı bulamadım. Evde çok fazla durmuyorlardı. Rahat bir ortamdı. Kendi evimde gibiydim. Daha sonraki kaldığım yer olan öğrenci evleri klasik öğrenci evi durumundaydı, bilirsiniz her ülkenin öğrencisi de bizler gibi işteJ Bir aile evi gibi değildi fakat pratik yapma açısından güzel bir imkandı. Kursun fiyatı uygundu. Güzel vakit geçirdim. Her şey için teşekkürler.
Hikmet YAZICI
2 haftalık programa katıldım. Londra’da bulunmak inanılmaz derecede keyifliydi. Hayatımda unutamayacak olduğum dostluklarım ve anılarım oldu. Hiç dönmek istemedim. İlk fırsatta tekrar gitmeyi istiyorum. Herkesin bu deneyimi yaşaması gerekli.
Sinem BULUT
Londra
Kaldığım süre boyunca her şey çok güzeldi.Hayatımın en güzel deneyimlerinden biriydi diyebilirim.Birlikte kaldığım arkadaşlar,ev ortamı,kurulan arkadaşlıklar çok eğlenceliydi ve hiç bir sorunla karşılaşmadım.Eğitim için kısaca bir süre olmasına pratik konuşma becerileri açısından bana çok şey kattığına inanıyorum.Gidecek olan herkese şimdiden iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler diyorum :)
Emine Bilge TÜRK
Londra
Çok güzel bir iki hafta geçirdiğimi söyleyebilirim. Londra’ da bulunmak ve farklı bir kültürü tecrübe edinmek oldukça keyifliydi. Eğitim aldığımız okuldan evime rahatlıkla ulaşabildim. İngiltere’ de çok eğlendim ve çok güzel vakit geçirdim. İlerde farklı bir kampanya ile başka bir ülkeye gitmek ümidiyle.
Büşra AYMAZ
Londra
Hayatımda daha önceden Londra gitme planı vardı ve bunu TEOL aracılığyla gerçekleştirdiğim için mutluyum. Londra’ da bulunduğum sürenin her dakikasından keyif aldım. Bu farklı deneyimi yaşamak bana çok şey kazandırdı ve hayalimi gerçekleştirmiş oldum. Regent ve Oxford Caddesi’ nde dolaşmak heyecan vericiydi. Konakladığım yerden okuluma rahatlıkla ulaşabildim. 2 hafta boyunca hem eğitim aldım hem de şehri tanıma fırsatına eriştim. Her şey çok güzeldi!
Merve ARIBUGA
Londra
Gitmeden önce danışmanlarımın benimle ilgilenmesi ve her konuda bilgilendirmesi çok hoşuma gitmişti. Nerelere gideceğimi ve orada neler yapacağımı gitmeden önce danışmanlarımdan öğrendim. Mükemmel bir iki hafta geçirdim ve unutamayacak olduğum anılarla ülkeme döndüm. Tarihi sokaklarda yürümek, müzeleri gezmek ve Londra sokaklarında yürümem oldukça keyifliydi. Farklı bir deneyim edindiğim için çok mutluyum.
Çağla BEREKETOĞLU
Londra