fbpx

Yabancı dil okulu ve öğrencinin çalışma performansı birleştiği sürece İngilizce öğrenmek sanıldığı kadar zor değildir. Unutmayın ki İngilizce öğrenmek ilk olarak iş ve sosyal hayatınızı birinci derece etkilemektedir. Özellikle bazı iş sektörlerinde bilgi edinilebilecek dokümanlar İngilizce ve Türkçe kaynak sıkıntısı yaşanmaktadır. Çeviri sitelerinden faydalanmak da bir noktadan sonra size yetmeyecek ve daha fazlasına ihtiyaç duyacaksınız. Edinmek istediğiniz bilgiye erişim sağlamak ve hayatınıza geçirmek için acele ediyorsanız hızlandırılmış İngilizce kurslarından faydalanmanız gerekebilir.

İngilizce kursunda öncelikli olarak sizin gayretiniz ve çalışma prensibiniz ön planda olmalıdır. İngilizce kursuna ayırdığınız zaman ve istek ile doğru orantılı olarak yabancı dil okulunda bulunan eğitmenler size büyük katkı sağlayacaktır. Yabancı dil okulunu seçerken İngilizce eğitimi verecek Türk eğitmenlerin yanı sıra yabancı öğretmenlerin olup olmadığını irdelemelisiniz. Çünkü bulunan yabancı eğitmenlerle derste almış olduğunuz bilgileri pekiştirmek amaçlı konuşmalar yapabilirsiniz. Sizlerin İngilizceyi tam olarak öğrenmesi okuma, yazma ve konuşma becerilerine sahip olması için hızlandırılmış İngilizce kursunda sizlere yoğun bir program hazırlanmaktadır. İngilizce kurslarıyla kendinizdeki eksikleri görerek tamamlamanızı sağlayacak çalışmalar yürütülmektedir. Hızlandırılmış İngilizce kursu eğitimi almaya kadar verdiyseniz kendini yoğun bir tempoya hazırlamanız gerektiğini belirtelim.

Özellikle İstanbul Kadıköy ingilizce kursu ve diğer metropollerde hem iş hayatı hem okul hayatına katkı sağlaması için hızlandırılmış yabancı dil kursları çok revaçtadır. Bu talep doğrultusunda Kadıköy, Beylikdüzü gibi yoğun bölgelerde bir çok ingilizce kursuyla karşılaşabilirsiniz. Uzun süreli ya da hızlandırılmış İngilizce kursu arayışlarınızda öncelikle eğitim içeriğini, size sunulan garantileri tespit etmeli, tercihlerinizi buna göre şekillendirmelisiniz.
Yoğun İngilizce kurslarında sizlerin ihtiyacı olan kalıpları ve kelimeleri öğrenmesine bunun dahilinde uzman eğitmenlerle pratik yapmanıza olanak tanınır. Alacağınız hızlandırılmış eğitim programından fayda sağlayabilmeniz için yabancı dil kursu eğitmenlerinin sizi yönlendirmesi ve çalışma planlarınızı incelemesi gereklidir. Öncelikle kursa başlamadan önce sizlerin İngilizce seviyesi ölçümlenmeli ve beraberinde size uygun bir program hazırlanması gereklidir. Yoğun ve tempolu geçecek bu süreçte öncelikli bilgilerin alınması ve ilk aşama için gereksiz olan bilgilerin filtrelenmesi gereklidir. Hızlandırılmış İngilizce kursu sonunda konuşabilir ve anlayabilir düzeye geldikten sonra kendinizi ifade edebilecek bir konuma gelmeniz hedeflenmelidir.

Eğitim hayatınızda ertelediğiniz İngilizce öğrenimi kariyerinizde sizin için büyük bir adım olduğunun farkına varmalısınız. Bilgiye ulaşma ve sektörünüzde tercih edilecek kişi olmak için sizi farklı kılacak özellikleriniz olmalıdır. Kurumsal firmaların yabancı müşterilerinin olduğunu ve personellerinin yabancı dil bilmesini zorunlu hale getirdiğini vurgulayarak sizlerin de kariyerinde istediği konuma gelebilmesi için en az bir yabancı dile sahip olması gereklidir. İş hayatına atılmak ve kariyerinizde başarılara imza atmak için hızlandırılmış İngilizce eğitim kurslarına başlayabilirsiniz.
Yabancı dil kursu arayışınızda İstanbul İngilizce kursu başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında bulunan TEOL dil okullarından eğitim alarak kariyeriniz için büyük bir adım atın! Hızlandırılmış eğitim programlarımız hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin 4 gün boyunca verilmektedir. 2 aylık bir eğitim sürecimiz bulunmaktadır. Hızlandırılmış İngilizce kurs fiyatlarını öğrenmek için şubelerimizi ziyaret edebilir veya 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.