fbpx

İngilizce Yeni Yıl Mesajlarınız TEOL’den

2018 yılını geride bırakmak ve 2019 yılına ‘Merhaba’ demek için günler saydığımız şu dönemde, hepimiz yılbaşı için farklı hazırlıklar yapıyoruz. Kimimiz yurtdışına tatile gidiyor, kimimiz ailesi ile birlikte yeni yıla giriyor, kimimiz ise yakın arkadaşları ile birlikte eğlenmeyi tercih ediyor. Ancak yılbaşı için hepimizin ortak noktası, yeni yıla girerken tüm sevdiklerimiz ile iyi dilek ve sevgi barındıran yeni yıl mesajları paylaşmaktır. Biz de TEOL Dil Okulları olarak buradan yola çıkarak, sizler için sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz, birbirinden güzel ‘İngilizce yeni yıl mesajları ve anlamları’ yazısı hazırlamak istedik. Umarız ‘İngilizce Türkçe açıklamalı yeni yıl mesajları’ temalı yazımızı beğenirsiniz. TEOL Dil Okulları olarak son yeni yıl mesajını bonus olarak sizler için diliyoruz. Üstelik yılbaşı hediyenizle birlikte!

Ve işte 2019 yılı için birbirinden güzel İngilizce yılbaşı mesajları ve Türkçe anlamları:

May new year bring prosperity, love, happiness and delight in your life.
Yeni yıl hayatına bolluk, sevgi, mutluluk ve sevinç getirsin.


May all your wishes get fulfilled in 2019. Happy New Year!
2019’da tüm dileklerin gerçekleşsin. Mutlu yıllar!

May this New Year bring fun and joy in your life.

Yeni yıl hayatına eğlence ve sevinç getirsin.

Discover new joys, embark on new journeys and give more meaning to your life in 2019. Happy New Year!

Yeni sevinçler keşfet, yeni yolculuklara çık ve 2019 yılında hayatına daha fazla anlam kat. Mutlu yıllar!

Leave behind you the old chapters that were filled with pages of worries and begin the New Year with happiness, cheer and smiles.

Endişe sayfaları ile dolu hayatınızın eski dönemini geride bırakın ve yeni yıla mutluluk, neşe ve gülücüklerle başlayın.

And finally here we go! 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 aaand Happy New Years! Wishing you 655 days of good luck!

İşte sonunda başlıyoruz! 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 vee mutlu yıllar! 365 günün de sana bol şans getirmesini dilerim!

This message is to convey my heartfelt greetings to you and your family. Hope you had a great year and will have even a better one this time. Spend time with your near and dear ones. Enjoy! Happy New Year!

Bu mesaj içten duygularımı size ve ailenize iletmek içindir. Umarım bu yıldan çok daha iyi bir yıl geçirirsiniz. Zamanınızı yanınızdaki sevdiklerinizle geçirin ve tadını çıkarın! Mutlu yıllar!

Better years, all together, hand in hand happy New Year!

Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele mutlu yıllar!

In the new year, everything to be by your heart I wish, I wish to place all your expectations happy New Year.

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim mutlu yıllar.

Get a year by 2019, such that all the negativity of forget us. Wishing you a year of requests will happen.

2019 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Brotherhood was born, his love of combining, perhaps still, perhaps tired, still happy, still hopeful, still full of love for many years!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Bank branches in the love of happiness, 2019 No to your account, 365 days more were admitted Wishing you a happy way to spend happy New Year.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2019 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle mutlu yıllar.

Ve TEOL Dil Okulları sizin için dilediğimiz yeni yıl mesajı:

May the journey of new year be filled with new opportunities.
Yeni yıldaki yolculuğun yeni fırsatlarla dolu olsun.

TEOL Dil Okulları olarak 2019 yılında çıkacağınız yeni yolculuklarda sizlere fırsatlarla ve sürprizlerle dolu bir yıl diliyoruz. Üstelik bu yeni yıldaki yeni yolculuğunuzda ilk fırsatı ve sürprizi biz vererek yeni yıla fırsatla ve sürprizle başlamanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Yeni yılda size özel sunduğumuz fırsat kapsamında, TEOL’e kayıt yaptıranlara üç farklı fırsat seçeneği sunuyoruz:

  • Anında %10 oranında indirim fırsatı,
  • Ücretsiz 2. dil fırsatı,
  • Londra’da ücretsiz 1 ay eğitim fırsatı.

TEOL yılbaşı kampanyası kapsamında size uygun olduğunu düşündüğünüz dilediğiniz fırsatı seçebilirsiniz. Bu benzersiz fırsatlardan faydalanarak gelecek yıl TEOL yılbaşı mesajları yerine kendi yılbaşı mesajlarınızı oluşturabilecek seviyeye gelmeye ne dersiniz? Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için form doldurabilir ya da 0850 360 83 65 numaralı hat üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.