fbpx
blank

blank

 

İş İngilizcesi Öğrenmenin Avantajları Nelerdir?

İngilizce bilmek iş hayatınızda daima bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. İş arayan kişilerin işe alım sürecinde İngilizce bilmesi her zaman avantaj olmuştur. Aktif olarak iş hayatında yer alan kişiler ise var oldukları pozisyonlarında yükselmek ve kariyer hedeflerine ulaşmak için İngilizceyi öğrenme yoluna başvurur. Özellikle global şirketlerde çalışan kişiler için kesinlikle İngilizce şartı aranmaktadır. İş İngilizcesi kurslarımız bu anlamda kursiyerlerimizin kurtarıcısı olmaktadır. İngilizce kursunda eğitim alırken iş odaklı bir yol haritası belirlenerek daha hızlı bir öğrenme sürecinin temelleri atılır. Mesleki iş İngilizcesi kursunda iş hayatında yaygın olarak kullanılan terimler ve iş işleyişini sağlayacak kelime yapılarının öğrenimi sağlanmaktadır. İş İngilizce kursunda eğitim almanın size kazandırdıkları;

  • Öz geçmişinizi (CV) İngilizce hazırlayabilirsiniz.
  • İş görüşmesi ve mülakatlarda akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilirsiniz.
  • Sektörle ilgili veri araştırmalarında İngilizce kaynaklardan yararlanabilirsiniz.
  • Yabancı müşterilerle e-posta üzerinden yazışabilirsiniz.
  • Toplantı ve iş yemeklerinde İngilizce sunum yapabilirsiniz.

En iyi İngilizce kursunu nasıl tercih edersiniz?

Almış olduğunuz eğitim kalitesi öğrenme sürecinizi birebir etkilemektedir. Bu nedenle her zaman en iyi İngilizce kursu arayışında olmalısınız. Ancak gideceğiniz İngilizce kursunun en iyisi olduğunu nasıl anlarsınız? İş İngilizcesi eğitiminde sizin sektörünüzde yer alan uzmanlardan eğitim almak daha avantajlıdır. Ders içinde ve etkinliklerde eğitmeniniz ile aktif olarak İngilizce konuşarak aksanınızı genişletebilirsiniz. İş İngilizcesi kursuna katılmaya karar verdiyseniz öncelikle dil okulunun size sunduğu imkanları sormalısınız.

  • Sektörünüze uygun çalışma planı hazırlıyor mu?
  • İş İngilizcesi konusunda uzman yabancı eğitmenler var mı?
  • Hangi İngilizce kaynaklarından sizlere eğitim veriliyor?
  • Konuşma ve yazma pratikleri yapılabiliyor mu?

Bunun gibi aklınıza takılan ve soruların cevabını gitmek istediğiniz dil okuluna sormalısınız. İş İngilizcesi öğrenmenin avantajından yararlanarak iş görüşmelerinde her zaman ayrıcalıklı olabilir ve iş hayatında kendinizi geliştirebilirsiniz. İş İngilizcesi kalıplarına sahip olarak toplantılarda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

TEOL dil kursu olarak İstanbul İngilizce kursu arayan kursiyerlerimiz için Beylikdüzü ve Kadıköy ingilizce kursları olmak üzere Anadolu ve Avrupa yakasında uzman eğitmen kadromuz ile hizmet vermekteyiz. İş İngilizcesi öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için aktif konuşan yabancı eğitmenlerden destek almaktayız. Kariyer planlarını şekillendiren ve İngilizce öğrenimini tamamlamak isterseniz 0(850) 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızdan bizleri arayabilir veya Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.