fbpx

Fransa’da Eğitim

Yabancı dili konuşulduğu ülkede öğrenmenin avantajlı olduğunu belirtmek isteriz. Fransızca dil kursunda alacağınız temel seviyede eğitimi geliştirmek amaçlı olarak Fransa’ya giderek geliştirebilirsiniz. Fransızcayı öğrenirken dil öğrenimini tamamlamanın yanı sıra Fransızların yaşam tarzını, konuşma aksanını ve daha birçok özelliğini de öğrenmiş oluyorsunuz. Fransa’da eğitim alarak tüm bu özellikleri gezerek öğrenebilirsiniz. TEOL dil kursu olarak Fransa eğitim programımızda amacımız sizlerin Fransızcayı konuşulduğu yerde pekiştirmenizi sağlamaktadır. TEOL dil kursunda almış olduğunuz Fransızca dil kursunu, Fransa’da eğitim ile tamamlayarak Fransızcayı tam anlamıyla konuşabilmenizi ve kendinizi ifade edebilmenizi hedefliyoruz. Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle Fransa’nın güneydoğusunda yer alan Côte D ‘Azur bölgesinde eğitim almanızı sağlıyoruz.

Fransızca Dil Eğitim Okulumuz;

Côte D ‘Azur bölgesinde Nice’da bulunan Fransızca dil kursumuz Notre Dame Katedrali’nden birkaç dakikalık yürüme mesafesine sahiptir. Tren ve otobüs istasyonlarına yakın olması sebebiyle ulaşım Fransızca dil okulunun ulaşım sorunu bulunmaz. Akdeniz’e kıyısı olan Côte D ‘Azur bölgesinde derslerden sıkıldığınız zamanlarda 10 dakikada kumsala ulaşarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Fransa’da eğitim alan öğrencilerimizin konforlu bir şekilde eğitimlerini tamamlaması için Fransızca dil kursumuzda tüm imkânlar sunulmaktadır. Donanımlı sınıflar, her odada klima imkanı, ücretsiz internet erişimi ve oyun salonlarıyla Fransızca eğitimi almalarını sağlıyoruz. Nice’deki okulumuzun sınıf mevcudu 12 öğrenci ile sınırlandırılır. Bazilika Notre Dame’dan tren istasyonundan ve otobüs istasyonundan sadece birkaç dakikalık uzaklıktadır.

Fransa Dil Okulu Bilgileri

Nice’de bulunan dil okulumuz da Sprachcaffe Languages PLUS ve TEOL dil okulu güvencesiyle eğitim alabilirsiniz. Dil okulu hakkında detaylı bilgi almanız için http://www.sprachcaffe.com/turkish/study_abroad/language_schools/nice/main.htm ziyaret edebilirsiniz.

TEOL Dil Kursunda Fransızca Eğitim Fırsatı

Fransızca eğitiminizde Türkiye’de 7 aylık 3 seviyede (A1+A2+B1) Fransızca kursu aldıktan sonra Fransızca eğitiminizi 15 Günlük Fransızca eğitimi ile tamamlayın. Fransızca eğitimi + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır.

Sizde Fransızca kursunuzu Fransa’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular ?

Yurtdışındaki dil okulları, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere dil eğitimi veren kurumlardır. Dilin birinci dil olarak konuşulduğu ülkede bulunan dil okullarıdır. İngilizceyi verimli bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler yurt dışına seyahat ederler çünkü dili duyabilecekleri ülkeye daldıklarında dili daha hızlı öğrenirler ve 7/24 kullanırlar.

Öğretmenlerimiz “iletişimsel” veya “eylemli” öğrenme adı verilen bir öğretim yöntemi kullanır; bu, bir masada oturup onlar konuşurken not almayı beklememeniz gerektiği anlamına gelir. Öğrenciler, rol oynamak, kısa sunumlar yapmak ve dille etkileşim kurmak için sürekli olarak küçük gruplara ayrılırlar. Yurtdışındaki dil kursunuz, her ders belirli bir konuya veya konuya odaklanan dört beceriyi (konuşma, dinleme, okuma, yazma) kapsayacaktır.

Hedefe bağlı olarak, bir dil öğrenmek için haftada ortalama 900 dolar harcamayı bekleyebilirsiniz. Belirli bir varış noktasına gidiş dönüş uçuşunuzun maliyetini buna ekleyin.

Yurtdışındaki tüm dil okulları, onlarla bir dil okuduğunuzu göstermek için size bir katılım sertifikası verecektir. Çoğu okulun, okullarında tüm bir döngüyü (normalde 6-8 hafta) tamamlayan öğrencilere verdikleri kurs seviyesi tamamlama sertifikası da vardır. Maalesef bunların herkes tarafından tanınması pek olası değildir, ancak herkesin gidişatının kanıtı olması gerekmez.

Gideceğiniz yere bağlı olarak, vizesiz bir ülkede 90 güne kadar kalabilirsiniz. Geçerli bir pasaporta, dönüş bileti ve elektronik giriş iznine (ESTA) ihtiyacınız var. Daha uzun bir süre kalmak istiyorsanız, çoğu durumda vizeye ihtiyacınız olacaktır. Öğrenci danışmanlarımız, vize başvuru sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Sizi Arayalım!

Vize Danışmanlığı

Mesleki Yabancı Dil

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız