fbpx

Malta’da Eğitim

Malta Hakkında Genel Bilgi

Malta, resmi dili İngilizce olan küçük bir ada ülkesidir. Tarihi mekanlarla dolu olan bu ada ülkesi, her yıl yurtdışından yüzlerce öğrenciyi İngilizce dil öğrenimlerini tamamlamak üzere ağırlamaktadır. Resmi dili İngilizce olduğundan İngilizcesini geliştirmek amacıyla yurtdışında İngilizce kursları arayışı olanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Üstelik hoş bir çehreye sahip olan bu ada ülkesinde İngilizce öğreniminizi tamamlamanın yanı sıra birçok uluslararası öğrenci ile tanışabilir ve ülkede güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Malta St. Julians İngilizce Dil Okulu Hakkında

TEOL Dil Okulları olarak Malta’da anlaşmalı olduğumuz yurtdışı İngilizce dil okulu St. Julians’tır. Bu tarihi dil okulu ilk olarak 1930 yılında İngilizler tarafından kışla olarak inşa edilmiştir. Sonra ise İngilizce dil okuluna dönüştürülmüştür. Mimari olarak çarpıcı bir görünüme sahip olan bu bina St. Julian Koyu’nun sahil kısmında konumlandırılmıştır. Öte yandan lokasyon olarak Paceville adlı gece hayatı canlı olan bir bölgeye oldukça yakındır.

Malta İngilizce Dil Okulu’na ulaşım da oldukça kolaydır. Nitekim biraz ötesinde otobüs durakları yer almaktadır. Diğer yakın olduğu yerler arasında AVM, kayalık plajlar ve kumluk plajlar bulunmaktadır. St. Julians Malta İngilizce Dil Okulu ile ilgili diğer detaylara ise linkten ulaşabilirsiniz.

Malta’da Alınacak İngilizce Dil Eğitimi Hakkında

TEOL Dil Okulları’nın anlaşmalı olduğu Malta’daki St. Julians’ın İngilizce dil eğitimi hakkındaki genel detaylar ise şu şekildedir:

✔Eğitim türü genel İngilizce’dir.
✔Haftada 15 saat olmak üzere 20 ders işlenmektedir.
✔Eğitim süresi minimum 2, maksimum 48 hafta sürmektedir.
✔Eğitim sonunda aldığınız İngilizce eğitim doğrultusunda size bir sertifika/katılım belgesi verilir.

TEOL Dil Okulları’nın sağladığı Malta’da İngilizce dil eğitimi ile ilgili diğer detayları öğrenmek için form doldurabilir ya da bizlere 0850 360 83 65 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Neden TEOL Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu.

Bu, eğitim kalitemiz ve standartlarımızın öncü olduğunun bir göstergesidir.

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu

Goethe Enstitüsü’nün Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm eğitimlerimiz, öğrencilerimize daha etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla interaktif dijital animasyonlarla desteklenen akıllı tahta üzerinden verilmektedir.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Avrupa Dil Portolyosuna Uygun Eğitim Yapılır.

Eğitimlerimiz, 4-12 kişilik sınıflarda, CELTA sertifikalı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Bu sayede öğrencilerimize daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarız ve kaliteli bir eğitim sağlarız

TEOL’de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

Öğrencilerimize aldıkları yabancı dili yurtdışında geliştirme fırsatı sunmak, dil okulumuzun önemli bir avantajıdır.

Cambrıdge Üniversitesi’nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır

Cambridge Üniversitesi'nin kaynakları ve müfredatı kullanmak, dil okulumuzda kaliteli ve etkili bir eğitim sunmamızı sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular ?

Yurtdışındaki dil okulları, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere dil eğitimi veren kurumlardır. Dilin birinci dil olarak konuşulduğu ülkede bulunan dil okullarıdır. İngilizceyi verimli bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler yurt dışına seyahat ederler çünkü dili duyabilecekleri ülkeye daldıklarında dili daha hızlı öğrenirler ve 7/24 kullanırlar.

Öğretmenlerimiz “iletişimsel” veya “eylemli” öğrenme adı verilen bir öğretim yöntemi kullanır; bu, bir masada oturup onlar konuşurken not almayı beklememeniz gerektiği anlamına gelir. Öğrenciler, rol oynamak, kısa sunumlar yapmak ve dille etkileşim kurmak için sürekli olarak küçük gruplara ayrılırlar. Yurtdışındaki dil kursunuz, her ders belirli bir konuya veya konuya odaklanan dört beceriyi (konuşma, dinleme, okuma, yazma) kapsayacaktır.

Hedefe bağlı olarak, bir dil öğrenmek için haftada ortalama 900 dolar harcamayı bekleyebilirsiniz. Belirli bir varış noktasına gidiş dönüş uçuşunuzun maliyetini buna ekleyin.

Yurtdışındaki tüm dil okulları, onlarla bir dil okuduğunuzu göstermek için size bir katılım sertifikası verecektir. Çoğu okulun, okullarında tüm bir döngüyü (normalde 6-8 hafta) tamamlayan öğrencilere verdikleri kurs seviyesi tamamlama sertifikası da vardır. Maalesef bunların herkes tarafından tanınması pek olası değildir, ancak herkesin gidişatının kanıtı olması gerekmez.

Gideceğiniz yere bağlı olarak, vizesiz bir ülkede 90 güne kadar kalabilirsiniz. Geçerli bir pasaporta, dönüş bileti ve elektronik giriş iznine (ESTA) ihtiyacınız var. Daha uzun bir süre kalmak istiyorsanız, çoğu durumda vizeye ihtiyacınız olacaktır. Öğrenci danışmanlarımız, vize başvuru sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Sizi Arayalım!

Vize Danışmanlığı

Mesleki Yabancı Dil

Kampanyalarımız

İnstagram'da Biz

Kurumsal Anlaşma Kampanyalarımız